Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Mehmet Fazıl Paşa İsmail Bilgin

ÜRÜN DETAY
İADE KOŞULLARI

ÜRÜN KODU :

518301

ÖZELLIKLER :

Yazar: İsmail Bilgin Dil: Türkçe Yayın Evi: Timaş Yayınları EAN: 9786050831573

TÜR :

Edebiyat Kitapları

Mehmet Fazıl Paşa… Daha çocuk yaştayken at binme yeteneğiyle Şeyh Şamil'in gözüne giren… Çocukluk ve ilk gençlik yıllarını Dağıstan'daki özgürlük mücadelesi ile geçiren… Ruslara esir düştükten sonra yine askeri yetenekleri sebebiyle bir Rus subayı olarak yetiştirilen ama Sultan Abdülhamid döneminde Osmanlı ordusuna katılan bir savaşçı… Osmanlı'ya iltica ettikten sonra Süvari Kolağası rütbesiyle Devlet-i Aliyye’ye hizmet eden… 93 Harbi'nde Gazi Ahmet Muhtar Paşa ile birlikte savaşan, Aziziye tabyasındaki başarılarıyla binbaşılığa terfi eden… 1. Dünya Savaşı başlayınca Kafkas Cephesinde İhtiyat Süvari Kolordu Komutanı olarak savaşan… İlerleyen yaşına rağmen bizzat cephenin ön saflarında gösterdiği aktif mücadele üzerine Enver Paşa tarafından eli öpülen gizli bir kahraman… Atlara fısıldayan, aslanları dize getiren bir Kut’ül Amare şehidi… Romanlarıyla tarihin gizli kalmış detaylarını ve kahramanlarını bugüne taşıyan İsmail Bilgin, güçlü kalemiyle Dağıstan’dan İstanbul’a, oradan Bağdat’a, yeniden Kafkaslara ve Kut’ül Amare’ye uzanan soluk soluğa bir macera ile tarihin önünde saygıyla eğileceği bir kahramanının hayatını resmediyor. Kut’ül Amare’de Bir Aslan Terbiyecisi Mehmet Fazıl Paşa… “Zafer, zekât ister, şehadetim zekâtım olsun dilerim.” (Tanıtım Bülteninden)
ÜRÜNÜN SIZE TAHMINI ULAŞMA TARIHI

Diğer Ülkeler


08 Şubat Pazartesi-10 Şubat Çarşamba

Ülkelerin aldığı pandemi önlemleri dolasıyla teslimat süreleri değişiklik gösterebilmektedir

Sefamerve Tarafından Gönderilecektir.

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Abiye ürünlerinde bu süre 24 saattir. İade etmek için sitemiz üzerinden sefamerve kullanıcınız ile giriş yapıp iade kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

İade ile ilgili ayrıntılı bilgi için YARDIM - DESTEK bölümünden İade ve Sipariş İptal bölümüne tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.

MİKTAR :
 

$6.82
SON FIRSAT $6.14
ETIKETLER