Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Mantıkuttayr Kuş Dili

ÜRÜN DETAY
İADE KOŞULLARI

ÜRÜN KODU :

514750

ÖZELLIKLER :

Yazar: Feridüddin Attar Dil: Türkçe Yayın Evi: Ravza Yayınları Baskı: 1 EAN: 9786054411849 Cilt Durumu: Karton Kapak Ebat: 13,5 x 21 Kağıt Türü: Kitap Kağıdı Sayfa Sayısı: 399 Basım Yılı: 2011

TÜR :

Edebiyat Kitapları

Feridüddin Attar Mantıku't-Tayr (Kuş Dili) eserinde çok zengin bir sembolik dil kullanmış ve Hakikatı arayanları yani Hakikat Yolunun Yolcularını kuşlarla simgelemiştir. Amaçları padişahsız hiç bir ülke olmadığı düşüncesiyle kendilerini yönetmek üzere bir padişah seçmektir. Ancak yol uzun ve zahmetli menzil uzaktır...Yolda hastalanan veya bitkin düşen kuşlar çeşitli bahaneler mazeretler ileri sürerler. Bunların arasında nefsani arzular servet istekleri ayrıldığı yeri özlemesi geride bıraktığı sevgilisinin hasretine dayanamamak ölüm korkusu ümitsizlik şeriat korkusu pislik endişesi himmet vefa küskünlük kibir ferahlık arzusu kararsızlık hediye götürmek dileği gibi hususlarla; bir kuşun sorduğu "daha ne kadar gidileceği" sorusu vardır.Hüthüt hepsine hepsine bıkıp usanmadan tatminkar cevaplar verir ve daha önlerinde aşmaları gereken "yedi vadi" bulunduğunu söyler. Ancak bu "yedi vadi"yi aştıktan sonra Simurg'a ulaşabileceklerdir...
ÜRÜNÜN SIZE TAHMINI ULAŞMA TARIHI

Diğer Ülkeler


09 Aralık Perşembe-11 Aralık Cumartesi

Ülkelerin aldığı pandemi önlemleri dolasıyla teslimat süreleri değişiklik gösterebilmektedir

Sefamerve Tarafından Gönderilecektir.

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Abiye ürünlerinde bu süre 24 saattir. İade etmek için sitemiz üzerinden sefamerve kullanıcınız ile giriş yapıp iade kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

İade ile ilgili ayrıntılı bilgi için YARDIM - DESTEK bölümünden İade ve Sipariş İptal bölümüne tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.

MİKTAR :
$7.00

$4.99
ETIKETLER