Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Bige Güven Kızılay Hayal Ağacım Erguvan

ÜRÜN DETAY
İADE KOŞULLARI

ÜRÜN KODU :

513587

TÜR :

Sanat Kitabı Edebiyat Kitapları

Kitap Tanıtım Yazısı :
Bir Zeki Müren sesinde mesela, “Mesut Bahtiyar’dan şarkılar dinlediniz” dediği zaman gözlerimiz nemleniyor olabilir mi?
Veya Şenay, “Şu dünyadaki en mutlu kişi, mutluluk verendir” diye süzülse kalbimize, içimizdeki küs çocuk duyup da gelir mi dersiniz?
Özlediğimiz kokular sonra... Leylak, lavanta, naftalin, tütün kolonyası, az önce mangal ateşinden alınmış bir fincan kahve, taze biçilmiş çimen, turşu suyu, tavada kızaran köfte, mis gibi arap sabunu, nane yaprağı, kıyılmış dereotu, eski bir kitabın sayfaları...
Ya da sayfaları sararmış bir mektup mesela, bir dizecik şiir, bir kenarı oyalı mendil, bir gözlük, bir kalem, bir tespih, bir anı, geçmişe sizi sevgiyle sımsıkı, güvenle bağlayan...
İçinizdeki o çocuk, kaygılara boğulup duvarlara çarpa çarpa “Beni eve götür” diye bağırdığı zaman işte gideceğiniz güvenli yuva orası.
Bir nefesle dünyaya geldik, bir nefesle de gideceğiz. O iki nefes arasındaki süreyi kâbusa mı çeviriyoruz, yoksa şölen gibi mi yaşıyoruz, aslında bizim elimizde.
Herkes yaşamasına yaşar, ölmesine ölür de, kalpten kalbe akışmak her babayiğidin harcı değil.
Onu bir denesek mi?
Ne de olsa yol da burası, ev de burası.

(Arka Kapaktan)
Yazar Hakkında:
Bige Güven Kızılay
Ankara’da dünyaya gelmiştir. TED Ankara Koleji ve ODTÜ Sosyoloji Bölümünü bitirdikten sonra tekstil yaşamına devlet memuru olarak Sümerbank’ta çalışarak başlamış, EGS Holding ve Tekstil Yatırım Holding yapısında Pazarlama Müdürü ve İstanbul Bölge Müdürü görevlerinde bulunmuştur. Güneydoğu Anadolu’da ilk konfeksiyon atölyelerini kuran TYH Tekstil’den Genel Müdür Yardımcılığı görevi sırasında ayrılmıştır. 2003 yılından beri Pesh Collection markası ile, oteller için özel tasarım bornozlar üretmektedir. İlk romanı olan Kehribar Zamanında Aşk (Ekim 2015’te Hayykitap’tan yayınlanmış olup kendi anneanne ve dedesinin gerçek hayat hikâyesidir), Kırk Yama ve Kayıp Hayaller Koruyucusu isimli üç romanı ve Facebook’ta aynı isimli sayfasında yayınlanan yazılarından oluşan Hayal Ağacım serisi okurlarıyla buluşturmaktadır.
Bige Güven Kızılay, hayal kurmanın gelecek korkusuyla baş etmenin en aydınlık yolu olduğunu işlediği Hayal Atölye’leri ile lise öğrencileri ve yetişkin okurlarıyla bir araya gelmektedir.
bigeguvenkizilay@gmail.com
www.hayalagacim.com
https://www.facebook.com/hayalagacim/
https://www.facebook.com/Kayıp-Hayaller-Koruyucusu
https://www.facebook.com/KIRK-YAMA/
https://www.facebook.com/Kehribar-Zamaninda-AŞK-/

Hayykitap'tan yayımlanan kitapları:
Bige Güven Kızılay Hayal Ağacım Erguvan, Nisan 2020
Kayıp Hayaller Koruyucusu, Nisan 2019
Hayal Ağacım İğde, Nisan 2018
Kırk Yama, Ekim 2017
Hayal Ağacım Zeytin, Kasım 2016
Kehribar Zamanında Aşk, Ekim 2015
Kullanılan Reklam Mecraları : Kitap Ekleri, Sosyal Medya, Billboardlar
ÜRÜNÜN SIZE TAHMINI ULAŞMA TARIHI

Diğer Ülkeler


24 Ocak Pazartesi-26 Ocak Çarşamba

Ülkelerin aldığı pandemi önlemleri dolasıyla teslimat süreleri değişiklik gösterebilmektedir

Sefamerve Tarafından Gönderilecektir.

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Abiye ürünlerinde bu süre 24 saattir. İade etmek için sitemiz üzerinden sefamerve kullanıcınız ile giriş yapıp iade kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

İade ile ilgili ayrıntılı bilgi için YARDIM - DESTEK bölümünden İade ve Sipariş İptal bölümüne tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.

MİKTAR :
$12.00

$5.99
BUGÜNE ÖZEL $5.39