Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Allahın Arslanı Ve İlmin Kapısı Hazreti Ali Ra Elmurtaza

ÜRÜN DETAY
İADE KOŞULLARI

ÜRÜN KODU :

515090

ÖZELLIKLER :

Yazar: Muhammed Zahid Mutlu Dil: Türkçe Yayın Evi: Çığır Yayınları Baskı: 1 EAN: 9786058189324 Cilt Durumu: Karton Kapak Ebat: 13,5 x 21 Kağıt Türü: İthal Kağıt Sayfa Sayısı: 319 Basım Yılı: 2018

TÜR :

Edebiyat Kitapları Tarih Kitapları

Hicretin beşinci ayında Kâinatın Tacı Mekkeli sahabilerle Medineli sahabiler arasında birçoğunu birbirine kardeş ettiler... Kardeş tutma işinde Hz. Ali açıkta kalmıştı. Ne hikmetse ona hiç kimse kardeş gösterilmemişti.Hz. Ali (r.a.) sordu:Benim kardeşim yok mu?Allah'ın Sevgilisi ve bütün mahlûkatın Peygamberi buyurdular:- Senin kardeşin benim!..Resulullah (s.a.v.) hicretin 9. yılında Tebük seferine çıkarken Hz. Ali'yi Ehl-i beytin muhafazası için Medine'de bıraktı ancak bu sefere katılamadığı için müteessir oldu. Bunun üzerine Bunun üzerine Resulullah (s.a.v.) şöyle buyurdu:"Musa'ya göre Harun ne ise sen bana karşı o olmak istemez misin?" Ulviyet ve hikmet madeni Hz. Ali (r.a.) 4 sene 8 ay 23 gün halifelikte kaldıktan sonra kırkıncı hicret senesi ramazanın 17. cuma günü sabah namazına mescide giderken Harici taifesinden İbni Mülcem isimli lanetlinin kılıcı ile vuruldu ve yaralandıktan iki gün sonra da ebediyet âlemine göçtü...
ÜRÜNÜN SIZE TAHMINI ULAŞMA TARIHI

Diğer Ülkeler


01 Kasım Pazartesi-03 Kasım Çarşamba

Ülkelerin aldığı pandemi önlemleri dolasıyla teslimat süreleri değişiklik gösterebilmektedir

Sefamerve Tarafından Gönderilecektir.

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Abiye ürünlerinde bu süre 24 saattir. İade etmek için sitemiz üzerinden sefamerve kullanıcınız ile giriş yapıp iade kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

İade ile ilgili ayrıntılı bilgi için YARDIM - DESTEK bölümünden İade ve Sipariş İptal bölümüne tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.

MİKTAR :
$9.00

$7.99
ETIKETLER