Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Sahihi Buhari

ÜRÜN DETAY
İADE KOŞULLARI

ÜRÜN KODU :

514727

ÖZELLIKLER :

Yazar: İmam Zeynuddin Ahmed İbn Abdullatif ez.Zebidi Çevirmen: Harun Ünal Dil: Türkçe Yayın Evi: Ravza Yayınları Baskı: 3 EAN: 9786054411139 Cilt Durumu: Ciltli Ebat: 16,5 x 24,5 Kağıt Türü: Şamuha Kağıt Sayfa Sayısı: 1114 Basım Yılı: 2018

TÜR :

Dini Kitaplar

Resulullah (sav) Efendimizin sözleri fiilleri ve takrirlerinden oluşan Hadis-i Şerifler dinin ikinci temel kaynağıdır. Bunun içinde Resulullah (sav) Efendimizin Hadis-i Şerifleri daha ilk zamanabdan itibaren özenle korunmuş ve yazılmaya başlanmıştır.Hadis'i Şerifleri toplayan kitaplar arasında en büyük şöhrete kavuşan eser ise İmam Buhari'nin SAHİH'İ BUHARİ isimli eseridir. Hatta bu kitap İslam alimlerince Kur'an-ı Kerim'den sonra en güvenilir kitap olarak kabul edilmiştir.Elinizdeki eser ise bu büyük hadis kitabının İmam Zebidi tarafından tekrarlarının çıkarılması neticesinde hazırlanan muhtasarıdır.
ÜRÜNÜN SIZE TAHMINI ULAŞMA TARIHI

Diğer Ülkeler


04 Kasım Perşembe-06 Kasım Cumartesi

Ülkelerin aldığı pandemi önlemleri dolasıyla teslimat süreleri değişiklik gösterebilmektedir

Sefamerve Tarafından Gönderilecektir.

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Abiye ürünlerinde bu süre 24 saattir. İade etmek için sitemiz üzerinden sefamerve kullanıcınız ile giriş yapıp iade kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

İade ile ilgili ayrıntılı bilgi için YARDIM - DESTEK bölümünden İade ve Sipariş İptal bölümüne tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.

MİKTAR :
$31.00

$29.99
ETIKETLER