Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Dünya Devleti Yıkılıyor 698581

ÜRÜN DETAY
İADE KOŞULLARI

ÜRÜN KODU :

101259

TÜR :

Eğitim Kitabı

Nesil Basım 698581 Dünya Devleti Yıkılıyor. Son dönemde tahta çıkan padişahlar yıkılışa doğru sürüklenen Osmanlı Devleti'ni kurtarmak için çok çabaladılar. Osmanlı'nın yeniden sağlığına kavuşacağına ayağa kalkacağına ve dünya siyasetinde güçlü hale geleceğine inanıyorlardı. Özellikle Sultan II. Abdülhamid Osmanlı'yı düzlüğe çıkartmak ve eski saygınlığını kazandırmak için çok uğraştı. O yüzden ona Osmanlı'nın son büyük hükümdarı ve kurtarıcısı dendi.
Sultan Abdülhamid gibi Sultan Vahdeddin de devletini vatanını ve milletini büyük felaketten kurtarmak için Anadolu'da bağımsızlık mücadelesi başlattı. Milletimiz padişahın açtığı yoldan gitti birlik ve dayanışma İçerisinde düşmanlarla savaştı ve güzel yurdumuzu işgalden kurtardı. Bağımsızlığını yeniden kazanmayı başardı.
1 Kasım 1922'de TBMM'de alınan kararla padişahlık idaresine yani Osmanlı Devleti'nin siyasi ve hukuki varlığına son verildi. Böylece tarihimizde parlak bir sayfa kapanmış oldu. Bundan sonra devletimiz Türkiye Cumhuriyeti olarak varlığına devam edecekti.
Serinin bu son kitabında dünyanın en uzun ömürlü devletinin acı veren hüzünlü yıkılışı anlatılıyor.

Made in Türkiye

ÜRÜNÜN SIZE TAHMINI ULAŞMA TARIHI

Diğer Ülkeler


27 Şubat Salı-29 Şubat Perşembe

Sefamerve Tarafından Gönderilecektir.

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Abiye ürünlerinde bu süre 24 saattir. İade etmek için sitemiz üzerinden sefamerve kullanıcınız ile giriş yapıp iade kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

İade ile ilgili ayrıntılı bilgi için YARDIM - DESTEK bölümünden İade ve Sipariş İptal bölümüne tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.

MİKTAR :
$8.00

$3.99