Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Ebu Abdurrahman Es- Sülemî Sufilerin Edepleri

ÜRÜN DETAY
İADE KOŞULLARI

ÜRÜN KODU :

521467

RENK :

Renkli

Renkli.

Sayfa Sayısı:138
Sûfiler işte böyle insanlardır. Yapıp ettikleri de işte bu türdendir.

Tasavvufu inkara kalkışan, bunu, ya bilgisinin azlığından, ya da hakikatlere aklı eremediğinden eder. Çünkü seçkin insanlar azdır. O seçkinleri bilenler de azdır. Onları ancak onların sınıfından olanlar bilir. Yüce Allah'ın buyurduğu gibi: "Onlar, onun gösterdiği doğru yola eremediklerinden, 'Bu eski bir yalandır!' derler." Ahkaf, 46/11

Sufilerin yolunda olduğunu söyleyen kimsenin organları kulluk, hizmet ve taatte bulunmuyorsa kalbi zikirden, iradeden, ilahi lütufları derleme gayret ve himmetinden uzaksa niyeti halis değilse sufiliğin hakkını vermiyor ve hakikatlerini bilmiyorsa, o kimsenin iddiası boş bir iddiadır. Onun gayesi, insanları kandırarak sufiliği bir geçim vasıtası yapmak ve böylece halkın sırtından geçinmek ve insanların kıymetli zamanlarını heba etmektir."
ÜRÜNÜN SIZE TAHMINI ULAŞMA TARIHI

Diğer Ülkeler


08 Kasım Pazartesi-10 Kasım Çarşamba

Ülkelerin aldığı pandemi önlemleri dolasıyla teslimat süreleri değişiklik gösterebilmektedir

Sefamerve Tarafından Gönderilecektir.

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Abiye ürünlerinde bu süre 24 saattir. İade etmek için sitemiz üzerinden sefamerve kullanıcınız ile giriş yapıp iade kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

İade ile ilgili ayrıntılı bilgi için YARDIM - DESTEK bölümünden İade ve Sipariş İptal bölümüne tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.

MİKTAR :
 

$4.99

Bu Ürün Tükendi!