Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Organic Bonny Baby Organik El Yapımı Bebek Patiği OBB-OP1173U1 Krem

ÜRÜN DETAY
İADE KOŞULLARI

ÜRÜN KODU :

585840

RENK :

Ekru

KUMAŞ :

Pamuk

Ekru renktedir. Pamuk dokuma kumaş.

Yürüme öncesi Bebekler için tasarlanan Patiklerimiz yeni doğan ve 1 yaş arası Bebekler için uygun olup rahat, esnek ve Bebeklerin ayaklarının gelişimini engellemeyecek herhangi iç malzeme kullanılmadan üretildi. GOTS sertifikalı Organik pamuk ipi olduğundan, içinde azo boyar madde ve boyalar bulunmamaktadır.
Bebekler yürüme çağına geldiğinde onun ayak gelişimini destekleyici ürünlerin seçilmesi, ileriki yıllarda sağlıklı ayak gelişimi için önemlidir. Bu nedenle yeni doğan Bebek Patikleri ile yürüme cağına gelmiş 1 ile 3 yas arası için seçilen Bebek Patikleri yumuşak, esnek, hafif, tabansız olmalı ve ayağın kemik yapı gelişimini engelleyecek iç malzeme ile desteklenmemelidir. Bu yaş aralığındaki Patik modelleri bebeğin ayağını sıcak tutmak ve korumak amaçlı kullanılmalıdır. Bunu yaparken ayağın gelişimini de engellememelidir.
Organic Bonny Baby, sağlıklı nesiller için Organik giysiler, Oyuncaklar üreterek, bizden sonraki nesillere, daha sağlıklı ve yaşanabilir bir dünya bırakmak düşüncesiyle üretim yapmaktadır. Yurt dışında ve yurt içinde birçok satış noktalarında yer alarak tüm dünya çocuklarını korumayı amaçlar. Doğal ve Organik ürünlerin tercihi , ileride çocuklarımızın daha sağlıklı bir hayat sürmeleri ve mutlu bireyler olmaları için katkı sağlar. Organic Bonny Baby ürünleri, büyük bir dikkat ve özenle kadınlarımız tarafından makine kullanılmadan elde üretilmektedir.
Ürünlerimizin Temel Özellikleri ve Sertifikaları : Ürünlerimizde kullanılan iplikler , firmamız adına özel ürettirdiğimiz , uluslar arası geçerliliği olan GOTS sertifikalı, içerisinde hiç bir kimyasal boya, işleme hammaddesi vb. kesinlikle bulunmayan Organik pamuk iplerdir. Sertifikamızı ürün görselleri içinde bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Organic Bonny Baby Kutuları dahi gıda ambalajında kullanılan sertifikalı ve kimyasal içermeyen sağlıklı materyallerden üretilmiştir.
Ürün Kategorilerimiz ve Tasarımlarımız : Patik, Şapka, Giysi, Oyuncak, Aksesuar ve Sağlık-Banyo Kategorilerinde üretimlerimiz mevcuttur. Ürün lerimizde 3 renk çalışmaktayız. Krem (Ekru), Pembe ve Mavi. Her bir ürünü diğer ürünlerimiz ile kombin yapabilirsiniz. İster bebeğinize isterseniz hediye paketi seçeneği ile hediye olarak terçih edebilirsiniz. Yeleklerimiz Yenidoğan ve 0-6 ay Bebekler için uygundur. Önden açılan ahşap düğmeleri sayesinde çok kolay giydirilebilir.
Yıkama Önerisi: Ilık suda elde yıkama yapılabilir.
ÜRÜNÜN SIZE TAHMINI ULAŞMA TARIHI

Diğer Ülkeler


28 Ekim Perşembe-30 Ekim Cumartesi

Ülkelerin aldığı pandemi önlemleri dolasıyla teslimat süreleri değişiklik gösterebilmektedir

Mağaza Tarafından Gönderilecektir.

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Abiye ürünlerinde bu süre 24 saattir. İade etmek için sitemiz üzerinden sefamerve kullanıcınız ile giriş yapıp iade kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

İade ile ilgili ayrıntılı bilgi için YARDIM - DESTEK bölümünden İade ve Sipariş İptal bölümüne tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.

YAŞ :
0 - 6 Ay
MİKTAR :

Bu Yaş Tükendi!

 

$28.99

Bu Ürün Tükendi!