Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Fatih Bayhan Dedem Mehmet Akif

ÜRÜN DETAY
İADE KOŞULLARI

ÜRÜN KODU :

521493

ÖZELLIKLER :

Yazar: Fatih bayhan

Boyut:13.5 x 21 cm
Ben şimdi ailemin gözleri neden hep hüzünlüydü, neden hep kıyıda köşede sessiz yaşadılar daha iyi anladım. Bu belgeleri görmediler ama babalarının yanına giderken peşlerine düşenleri hissettiler” Mehmet Âkif’in torunu Selma Argon Dedem Mehmet Âkif kitabı, biri hâlâ hayatta olan, diğeri röportajlar yapılırken yaşamını yitiren Mehmet Âkif’in iki torunu Selma ve Ferda Argon’la, bu alandaki çalışmalarıyla göz dolduran Fatih Bayhan’ın röportajlarından oluşmaktadır. Mehmet Âkif’in hayat ve şiir anlayışı, ailesine bakış açısı, ailesiyle ilişkileri; bugüne kadar konuşulmamış, hiç dillendirilmemiş birçok noktayı ailesinin son fertlerinden torunlarıyla konuşuyor ve açıklığa kavuşturuyoruz… * Mehmet Âkif nasıl bir insan, nasıl bir eş, nasıl bir baba ve nasıl bir dedeydi? * Milli Mücadele ve Kurtuluş Savaşı yıllarında neler yaşadı? * Gönüllü sürgüne neden gitti? * Gönüllü sürgün yeri Hilvan’da neler yaşadı ve neler ile meşgul oldu? * En yakın dostları kimlerdi? * Nerede ve nasıl vefat etti? * Kendisi vefat ettikten sonra ailesinin akıbeti ne oldu? * Oğlu Emin’in netameli ölümünün ardındaki sır neydi? * Tüm aile şimdiye kadar neden hep susmayı tercih etti? Tüm bu soruları Fatih Bayhan soruyor, Milli Şairimiz Mehmet Âkif’in torunları Selma ve Ferda Argon sizin için cevaplıyor…
ÜRÜNÜN SIZE TAHMINI ULAŞMA TARIHI

Diğer Ülkeler


06 Ekim Perşembe-08 Ekim Cumartesi

Ülkelerin aldığı pandemi önlemleri dolasıyla teslimat süreleri değişiklik gösterebilmektedir

Sefamerve Tarafından Gönderilecektir.

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Abiye ürünlerinde bu süre 24 saattir. İade etmek için sitemiz üzerinden sefamerve kullanıcınız ile giriş yapıp iade kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

İade ile ilgili ayrıntılı bilgi için YARDIM - DESTEK bölümünden İade ve Sipariş İptal bölümüne tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.

MİKTAR :
$5.00

$3.99