Product has been added to Cart

X
GO TO THE CART
CONTINUE SHOPPING

Tijdschrift - boek 1140343

PRODUCT DETAIL
RETURN CONDITION

CODE :

514954

FEATURES :

Schrijver: Hidayet Zertürk Taal: Türkçe Uitgeverij: Ravza Yayınları EAN: 9786059261210 Editie: 1 Cover Voorwaarde: Karton Kapak Dimensies: 13,5 x 19,5 Papier type: Kitap Kağıdı Aantal pagina's: 265 Publicatie Jaar: 2016

TÜR :

Religious Books

Kur'an-ı Mübin'i muharref Tevrat ve incil metinleriyle ay-nı kefeye koyan bu iddia sahipleri aslında batı düşlünürleriyle Hristiyan ve Yahudi din adamlarının kendi dinlerine karşı taşıdıkları hassasiyeti bile taşımaktan aciz ve bir o kadar da gafildirler. Batılılar dini metinlerini befleri algıya sunarlarken onları kısmî de olsa muharref ve akıl dışı olmalarından dolayı kurtarma çabası içinde görünürlerken; islam coğrafyasında Müslüman aydın ve yazar kimliğini taşıya bir grup inandığı Kur'an'ı bilinçli ya da bilinçsiz mana ve içerik olarak tahrif etme vartasına düşmüştür.
ESTIMATED DATE OF DELIVERY

Other Countries


06 Oktober Woensdag-08 Oktober Vrijdag

Delivery times may change due to pandemic(COVID-19) precautions taken by countries.

To Be Sent From Sefamerve

If you would like a refund for any specific reason about your product, you may return it in the first 14 days after the day that you have recieved your product. In Evening Dresses this time is 24 hours. All you have to do is log in to our website with your sefamerve user account and create a refund registration. For more detailed information about refunds you may check under HELP - SUPPORT and click the Refund and Order Canceling section.

Your refund process will be launched and completed within 3 to 5 working days, upon receipt of the item.

The product change procedure is only valid for orders inside Turkey.

AANTAL :
$10.00

$8.99

Dit product is uitverkocht!