Product has been added to Cart

X
GO TO THE CART
CONTINUE SHOPPING

Tijdschrift - boek 1704611

PRODUCT DETAIL
RETURN CONDITION

CODE :

515131

FEATURES :

Schrijver: Mahmud Şakir,Yrd. Doç. Dr. Mustafa Ağırman Taal: Türkçe Uitgeverij: Ravza Yayınları EAN: 9786057577023 Editie: 1 Cover Voorwaarde: Karton Kapak Dimensies: 13,5 x 21 Papier type: Kitap Kağıdı Aantal pagina's: 215 Publicatie Jaar: 2019

TÜR :

Other Magazines and Books

Yüce Allah'ın kendilerinden razı olduğu ve bunu da Kur'an-ı Kerim'de açıkladığı bu nesli bizim tanımamız gerekir. Bu nesli tanımak onların hayatını okumakla ve onların dünyasına girmekle olur. Onların Hz. Peygamber'e verdikleri destek bizi de aşka getirir inşaallah.Belki biz de bu sayede uyuşukluktan meskenetten zilletten kurtulur aziz oluruz. Haydin öyleyse hep birlikte bu kitabı baştan sona kadar üzerinde düşüne düşüne okuyalım. Sahabe-i kiram efendilerimizin dünyasına girelim. Mekke'de Medîne'de Hicret'te Bedir'de Uhud'da Hendek'te Tebükle Hayber'de Hudeybiye'de Huneyn'de Mescid'de Suffa'da Veda Haccı'nda onlarla birlikte olalım.Elinizdeki kitabın yazarı Mahmüd Şakir bu işi güzel başarmış; kitabı eline alan herkesi Hz. Peygamber'in ve sahabenin dünyasına taşıyor. Sizi elinize aldığınız zaman okumadan bırakamayacağınız bir kitapla baş başa bırakıyorum. Sizi Yüce Allah tarafından seçilmiş bir peygamber ve seçilmiş bir nesil ile birlikte olmaya davet ediyorum. Buyurun bu kitabı hep birlikte okuyalım. Bu ciltteki Sahabiler:Abdullah b. Cahş (r.a)Zübeyr b. Avvam (r.a)Züheyr b. Ebi Ümeyye (r.a)Süheyl b. Amr (r.a)Sa'd b. Muaz (r.a)Abbâd b. Bişr (r.a)Muhammed b. Mesleme (r.a)
ESTIMATED DATE OF DELIVERY

Other Countries


28 Oktober Donderdag-30 Oktober Zaterdag

Delivery times may change due to pandemic(COVID-19) precautions taken by countries.

To Be Sent From Sefamerve

If you would like a refund for any specific reason about your product, you may return it in the first 14 days after the day that you have recieved your product. In Evening Dresses this time is 24 hours. All you have to do is log in to our website with your sefamerve user account and create a refund registration. For more detailed information about refunds you may check under HELP - SUPPORT and click the Refund and Order Canceling section.

Your refund process will be launched and completed within 3 to 5 working days, upon receipt of the item.

The product change procedure is only valid for orders inside Turkey.

TAGS