Product has been added to Cart

X
GO TO THE CART
CONTINUE SHOPPING

Tijdschrift - boek 1724324

PRODUCT DETAIL
RETURN CONDITION

CODE :

515145

FEATURES :

Schrijver: Erdi Han Taal: Türkçe Uitgeverij: Çığır Yayınları EAN: 9786057577306 Editie: 1 Cover Voorwaarde: Karton Kapak Dimensies: 13,5 x 19,5 Papier type: Kitap Kağıdı Aantal pagina's: 94 Publicatie Jaar: 2019

TÜR :

Literary Books

Sefaletin ve yoksulluğun kol gezdiği Afrika Ortadoğu ve Uzakdoğu Ülkelerine uzanacak yardım eli ancak İslam'ın yardım eli olabilir. Açılan su kuyuları gönderilen battaniyeler kurulan prefabrikler aldanıştan başka bir şey değildir. Bir yerden kan akıyorsa o yerin üzerine yara bandı yapıştırmaktır. Halbu ki insanlık için çıkarılmış en hayırlı ümmetin misyonunda akan kanı durdurup tedavi etmek vardır. Tüm Müslümanlarda bu ruh olmalıdır.
ESTIMATED DATE OF DELIVERY

Other Countries


07 Oktober Donderdag-09 Oktober Zaterdag

Delivery times may change due to pandemic(COVID-19) precautions taken by countries.

To Be Sent From Sefamerve

If you would like a refund for any specific reason about your product, you may return it in the first 14 days after the day that you have recieved your product. In Evening Dresses this time is 24 hours. All you have to do is log in to our website with your sefamerve user account and create a refund registration. For more detailed information about refunds you may check under HELP - SUPPORT and click the Refund and Order Canceling section.

Your refund process will be launched and completed within 3 to 5 working days, upon receipt of the item.

The product change procedure is only valid for orders inside Turkey.

TAGS