Product has been added to Cart

X
GO TO THE CART
CONTINUE SHOPPING

Mink Sjaal 1004-02

PRODUCT DETAIL
RETURN CONDITION

CODE :

461485

COLOR :

Mink

KUMAŞ :

Chiffon

PATTERN :

Plain

MEVSIM :

All Season

FIGURE :

Lenght: 70-200

The muslin fabric has a light and transparent texture. It has a plain appearance. Suitable for 4 seasons. Length is adjusted according to standard size measurements.

Parla Parla dan alacağınız her ürünle TOGEMDER' e yardımda bulunacaksiniz.TOGEMDER bugüne kadar değerli yardımseverlerin katkı ve desteğiyle çok önemli toplumsal gelişme ve bütünleşme çalışmaları yapmıştır. İhtiyaç sahibi ailelerimize ayni -nakit yardımlar (Giyecek, yakacak, Gıda, ET),Öğrencilere burs yardımları, Bayanlara yönelik meslek edindirme kursları, İhtiyaçlı bölgelere ana okulları yaptırmak gibi çalışmalar yapmıştır.

Daha güzel günler için geleceğe hızla yol alan Türkiye toplumunun huzuru ve barışı için siz değerli hayırseverlerin maddi ve manevi desteğiyle hizmet alanlarımızı genişletmek ve etkinleştirmek arzusundayız.

Siz de bu iyilik bağının bir ilmeği olun. İnsanlığın umudu Türkiye’den parlasın!
ESTIMATED DATE OF DELIVERY

Other Countries


30 Mei Maandag-31 Mei Dinsdag

Delivery times may change due to pandemic(COVID-19) precautions taken by countries.

To Be Sent From Sefamerve

If you would like a refund for any specific reason about your product, you may return it in the first 14 days after the day that you have recieved your product. In Evening Dresses this time is 24 hours. All you have to do is log in to our website with your sefamerve user account and create a refund registration. For more detailed information about refunds you may check under HELP - SUPPORT and click the Refund and Order Canceling section.

Your refund process will be launched and completed within 3 to 5 working days, upon receipt of the item.

The product change procedure is only valid for orders inside Turkey.

AANTAL :
 

$33.99
SPECIAL FOR TODAY $27.19
COLORS
TAGS