Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Yatak Örtüsü


En güzel yatak örtüleri farklı model ve renk seçenekleri ile beğeninize sunuluyor. Kaliteli ve uygun fiyatlardaki yatak örtüsü modellerine sahip olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.


Örgü İpiSeccadeBornoz TakımıHavluHalı, Kilim, PaspasMasa ÖrtüsüYatak Örtüsü

Yatak odası tekstili denilince olmazsa olmazlardan biri olarak akla ilk gelen ürün elbette ki yatak örtüsüdür. Çeyiz setlerinin de vazgeçilmezlerinden olan yatak örtüsü modelleri, geniş renk ve desen seçeneğiyle her tarza ve her yatak odasına hitap etmektedir. Hem yatakları toz ve kirden korumak hem de yatak odası dekorasyonuna şık bir hava katmak için kullanılan yatak örtüleri, kumaş dokusundan üzerindeki desene kadar her bir kullanım ihtiyacına yanıt verecek şekilde tasarlanmaktadır. Hem yatak odasındaki hijyen standartlarını oluşturma hem de yatak odanıza şık bir görünüm kazandırma amacıyla kullanabileceğiniz yatak örtüleri yüzlerce farklı model seçeneğiyle kategorimizde sizleri bekliyor.

Yatak Örtüsü Modelleri

Yatak örtüsü modelleri her zevke ve her yatak odasına uyum sağlayacak şekilde geniş bir kumaş, renk, desen, ölçü ve iplik türüne sahip bulunmaktadır. Yatak örtüleri aynı zamanda yazlık, kışlık ve dört mevsim kullanıma uygun gibi çeşitlere de sahip bulunmaktadır. Kategorimizde, dört mevsim kullanabileceğiniz yatak örtüsü modelleri olduğu gibi yalnızca kışın ya da yalnızca yazın kullanıma uygun yatak örtüleri de bulunmaktadır. Aynı zamanda farklı yatak boyutları için farklı ölçülerde yatak örtüsü çeşitleri vardır. Tek kişilik yatak örtüsü modelleri olduğu gibi çift kişilik yatak örtüsü modelleri de bulunmaktadır. Tek kişilik yatak örtülerinde bir adet yastık örtüsü bulunurken; çift kişilik yatak örtüsü modellerinde iki adet yastık örtüsü bulunmaktadır. Özellikle misafir geleceği zamanlarda yatak örtünüzün yanı sıra; yastıklarınıza da bu örtüleri geçirerek hoş bir uyum ve dekorasyon yakalayabilirsiniz.

Yatak Örtüsü Setleri

Yatak örtüleri tekli olarak satılabildiği gibi set halinde de satılmaktadır. Yatak örtüsü setleri çoğunlukla çeyiz setlerinde tercih edilir. Bu yüzden bu setler, yatak örtüsü çeyiz seti olarak da bilinmektedir. Yatak örtüsü çeyiz setlerinde yatak örtüsü, yastık örtülerinin yanı sıra nevresim takımı, battaniye ve pike gibi seçenekler de yer alabilmektedir. Tek bir pakette birden çok ürüne sahip olmak istiyorsanız set halinde satılan yatak örtülerini tercih edebilirsiniz. Yatak örtüsü setlerinde bulunan dantelli yatak örtüleri hoş bir çeyiz alternatifi olabileceği gibi aynı zamanda sevdikleriniz için bir ev hediyesi alternatifi de olabilir.

Yatak Örtüsü Fiyatları

Farklı bütçeler için farklı fiyat alternatifleriyle sunulan yatak örtüleri, her keseden kullanıcıya hitap etmektedir. Yatak örtüsü fiyatları genel olarak ürünün kumaş özelliklerine, modeline, iplik türüne ve markasına göre farklılık göstermektedir. En kaliteli yatak örtülerini bulabileceğiniz kategorimizde aynı zamanda en uygun fiyatlı yatak örtüsü çeşitlerini de bulabileceksiniz. Kategorimizde beğeninize sunulan yatak örtüleri arasından dilediğinizi sepetinize ekleyebilir ve kolayca siparişinizi oluşturabilirsiniz. Yatak örtüsü modellerinin yanı sıra; bornozlardan havlulara, pike takımlarından battaniyelere yaşam alanlarında ihtiyaç duyacağınız tüm tekstil ürünleri için Ev Tekstili kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.