Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Yastık & Yorgan


Yastık & yorganlar farklı model seçenekleri ile beğeninize sunuluyor. Kaliteli ve uygun fiyatlardaki yastık & yorgan ürünlerine sahip olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.


Örgü İpiSeccadeBornoz TakımıHavluHalı, Kilim, PaspasMasa ÖrtüsüYastık & Yorgan

Yatak odası tekstili denildiğinde akla ilk gelen ürünler elbette ki yastık ve yorganlardır. Farklı iç dolguları ve kumaş yapılarıyla tüm ihtiyaçlara hitap eden yastık & yorgan modelleri, konforlu bir uyku için yardımınıza yetişiyor. Rahat bir uykunun püf noktası; yatmış olduğunuz yatak kadar kullandığınız yastık, yorgan ve nevresim takımı gibi etkenlerdir de. Bu yüzden yastık ve yorgan seçimlerinizi en rahat edebileceğiniz dolgu ve kumaş özelliklerde seçmenizde fayda var. Elyaf, silikon, microfiber, microjel gibi farklı özelliklerde tasarlanan yorgan ve yastık modelleri arasından kendi uyku düzeninize en uygun olanını seçebilirsiniz. En kaliteli ve en uygun fiyatlı yastık & yorgan modelleri kategorimizde sizleri bekliyor.

Yorgan Modelleri

Kış aylarında içinizi ısıtacak yorgan modelleri rahat bir uyku deneyimi yaşayabilirsiniz. Konforlu ve kesintisiz bir uyku için ihtiyacınız olan birbirinden kaliteli yorgan modelleri; farklı kumaş ve dolgu yapılarına sahip bulunmaktadır. Özellikle çok soğuk şehirlerde yün yorgan modelleri tercih edilirken; daha ılık ve hava şartlarının normal seyrettiği bölgelerde ise elyaf yorgan ve silikon yorgan modelleri yeterli olmaktadır. Yorganlar kumaş ve dolgu özelliklerinin yanı sıra; ölçü, renk ve desenleri itibarıyla da birbirilerinden ayrılmaktadır. Tek kişilik yorgan modelleri olduğu gibi çiftler için çift kişilik yorgan modelleri de bulunmaktadır. Ayrıca son yıllarda; ısıyı tamamen koruyan, hava alan, nem tutmayan yorgan modelleri olan microjel ve microfiber gibi yorganlar da sıklıkla tercih edilmektedir.

Yastık Modelleri

Yastıklar da konforlu bir uykunun kahramanlarındandır. Bu yüzden her uyku alışkanlığına, her boyun ve baş yapısına uygun farklı özelliklerde yastık modelleri bulunmaktadır. Örneğin; kas ve boyun ağrıları çeken kişiler için üretilmiş olan ortopedik yastık modelleri bunlardan biridir. Bunun yanı sıra; herhangi bir sağlık problemi yaşamayan kişiler farklı dolgu ve kumaş yapılarına sahip yastık modelleri arasından dilediklerini tercih edebilirler. Kategorimizde de bulabileceğiniz yastık modellerinden bazıları; elyaf dolgulu yastık, terletmeyen yastık, küçük yastık ve dekoratif yastık modelleridir. Dekoratif amaçlı kullanılan küçük yastıklar kırlent olarak da bilinmektedir. Bu yastıkları hem yatağınızda hem de koltuklarda dekor amaçlı kullanabilirsiniz.

Yorgan & Yastık Fiyatları

Yorgan ve yastıklar bir evin olmazsa olmaz tekstil ürünlerindendir. Aynı zamanda çeyizlerin de vazgeçilmezi olan yorgan ve yastıklar, farklı model ve fiyat seçenekleriyle beğeninize sunulmaktadır. Yorgan fiyatları ve yastık fiyatları genel olarak ürünün iç dolgu malzemesine, kumaş yapısına, markasına göre farklılık göstermektedir. Kategorimizde her uyku gereksinimine göre bir yastık ve yorgan bulunduğu gibi her bütçeye göre alternatifler de yer almaktadır. Bu yorgan ve yastık modelleri arasından beğendiğiniz ürünü hemen kolayca satın alabilirsiniz. Yorgan ve yastık modellerinin yanı sıra; yatak odası tekstilinin olmazsa olmazı bir başka ürün yatak örtülerini de incelemek isterseniz Yatak Örtüsü kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.