Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Saklama Kapları & Aksesuarlar


Çok amaçlı saklama kapları & aksesuarlar hizmetinize sunuluyor. Uygun fiyatlardaki saklama kapları & aksesuarlara sahip olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.


TabloKupa BardakOda Kokusu ve MumSaklama Kapları & Aksesuarlar

Düzenli, temiz ve organize bir mutfağın olmazsa olmaz parçaları arasında elbette saklama kapları gelir. Saklama kabı, genellikle çoklu setler halinde satılarak mutfakta arta kalan yemeklerin ve içeceklerin güvenle saklanmasına olanak sağlar. Plastik, cam, ahşap gibi farklı malzemelerden üretilebilen saklama kapları, mutfakta pratik ve hızlı bir düzenleme çözümü sunarak ev hanımlarına kolaylık sunar. Siz de Sefamerve'nin bu kategorisinde yer alan saklama kabı çeşitleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun bir seçim yapabilir, diğer ev aksesuarlarını da yine bu sayfa üzerinden inceleyerek evinize canlılık ve hareket katabilirsiniz.

Kullanışlı Saklama Kabı Çeşitleri

Saklama kabı cam ya da plastik olmak üzere genellikle iki farklı şekilde kullanıcı karşısına çıkıyor .Plastik saklama kabı çeşitleri, özellikle uygun fiyat aralıkları ile kullanıcının beğenisini toplamayı başarıyor. Bununla birlikte plastik saklama kapları, özellikle hafif ve dayanıklı bir yapıya sahip oldukları için mutfak içinde çok daha elverişli bir kullanım vadediyor. Plastik saklama kaplarını elinizden düşürmeniz durumunda bile herhangi bir kırılma ya da deformasyon söz konusu olmuyor; bu sayede de uzun yıllar dayanıklı kullanım söz konusu oluyor. Saklama kabı cam olarak tercih edildiğinde ise oldukça sağlıklı bir saklama çözümü ön plana çıkıyor. Gıdaların daha taze ve lezzetli kalmasında bir hayli büyük bir etkisi olan cam, saklama kaplarında kullanıldığında aynı zamanda şık ve dekoratif bir saklama çözümü sunuyor. Siz de cam veya plastikten oluşan bir saklama kabı seti temin ederek mutfağınızdaki gıdaları güvenle muhafaza edebilirsiniz.

Dekoratif Ev Aksesuarları

Sefamerve'nin kullanıcı beğenisine sunduğu diğer dekoratif ev aksesuarları arasında şık ve zarif kapı süsleri yer alıyor. Kapı süsü, genellikle doğum, sünnet, mevlüt gibi özel günlerde hastane ya da oda kapısına asılan dekoratif aksesuarlar olarak sıklıkla tercih ediliyor. Özellikle son dönemde popüler hale gelen tematik kutlama partileri kapsamında kapı süsü modelleri, bir hayli önemli rol oynuyor. Kapı süsü bebek odasına da asılabilen, sevimli ve hoş aksesuarlar arasında yer alıyor. Dilerseniz isimli kapı süsü tercih ederek bebeğinizin ismini yazdırabilir, doğum için sizi hastaneye ziyarete gelen misafirlerinizin odayı daha kolay bulmasını sağlayabilirsiniz. Kapı süsü pleksi materyalden elde edildiği zaman hem daha hafif bir kullanım, hem de daha bütçe dostu bir fiyat aralığı vadediyor. Söz konusu kapı süsü fiyatı olduğu zaman Sefamerve'nin geniş ürün koleksiyonunda yer alan ürünleri inceleyerek bütçenize uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Saklama Kabı Seçerken & Kullanırken...

Saklama kabı seçiminde dikkat etmeniz gereken en önemli unsurların başında saklama kabını ne için kullanacağınız geliyor. Örneğin un, bakliyat, pirinç gibi kuru gıdaları muhafaza etmek üzere bir saklama kabı arıyorsanız, kullanımı pratik ve ağırlığı hafif olan plastik saklama kaplarını tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Un saklama kabı gibi özel işlevli modelleri tercih ederek mutfağınızda nizami bir düzen yaratabilirsiniz. Eğer çocuğunuz için beslenme çantası görevi görecek bir saklama kabı arıyorsanız, 3 bölmeli saklama kabı modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Böylece çocuğunuza hazırladığınız yiyeceklerin birbirine karışmasını önler, daha güvenli ve hijyenik bir beslenme çözümü sunmuş olursunuz. Saklama kabı seçiminde göz önünde bulundurulması gereken bir diğer önemli nokta da elbette saklama kabı fiyatları. Her ne kadar saklama kabı kapaklı olarak temin edildiğinde bir miktar daha esnek bir bütçe gerektirse de, uzun vadede büyük kolaylık sağlıyor. Fiyatlar, aynı zamanda saklama kabının üretilmiş olduğu malzemeye göre de farklılık gösterebiliyor. Tüm ürünlerimizi yakından keşfetmek ve evinizin ihtiyaçlarını giderecek ürünleri bulmak için bu kategorimizi incelemeye devam edebilirsiniz. Daha fazla ev dekorasyon ürünü ve aksesuarları için Ev ve Yaşam kategorimizi ziyaret etmeniz mümkün.