Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Çarşaf & Yastık Kılıfı


Yumuşak, rahat ve pamuklu çarşaf & yastık kılıfı modelleri farklı renk seçenekleri ile beğeninize sunuluyor. Kaliteli ve uygun fiyatlardaki çarşaf & yastık kılıfı modellerine sahip olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.


Örgü İpiSeccadeBornoz TakımıHavluHalı, Kilim, PaspasMasa ÖrtüsüÇarşaf & Yastık Kılıfı

Çarşaf ve yastık kılıfı çeşitleri, yatak odası tekstili arasında mutlaka bulunması gereken ürünler olarak karşımıza çıkar. Birbirinden şık ve modern çarşaf modelleri ve nevresim yastık kılıfı modelleri için Sefamerve'nin ürün kategorisini inceleyerek yatak odası dekorasyonunuza renk katabilirsiniz.

Çarşaf Modelleri

Çarşaflar, nevresim takımlarının olmazsa olmaz parçaları olarak karşımıza çıkar ve her yatak odasının demirbaş tekstil ürünleri arasında kendilerine yer bulur. Yataklarınızı hijyenik ve düzenli tutmak üzere kullanabileceğiniz çarşaflar, özellikle takım olarak temin edildiğinde ekonomik ve elverişli bir kullanım imkanı sunar. Çarşaf takımları, genellikle bir adet çarşaf ve takımın niteliğine göre bir ya da iki adet yastık kılıfı ile birlikte gelir. Tek kişilik ya da çift kişilik olarak temin edilebilen çarşaf takımı sayesinde yatağınızı dekoratif bir şekilde süslemeniz mümkündür. Lastikli çarşaflar, yatağa kolay şekilde geçirildiği için çarşaf değiştirirken size kolaylık sağlar. Bununla birlikte lastikli çarşaf çeşitleri, kullanım esnasında da yatakta kayma yapmaz ve daha konforlu bir uyku vadeder. Tek renk çarşaflar ,se farklı nevresim takımları ile birlikte kullanılabilme avantajı sunduğu için gündelik kullanımda bayanların işini kolaylaştırır. Birbirinden şık ve çağdaş tasarımlı çarşaf modelleri için bu kategorimizi gezebilirsiniz.

Yastık Kılıfı Modelleri

Yastık kılıfları, tek kişilik ya da çift kişilik setler halinde temin edilerek yatağınıza şık ve dekoratif bir hava katar. Kaliteli bir uyku ve hijyenik bir yatak odası ortamı için sağlık dostu kumaşlardan elde edilen yastık kılıfı modellerini tercih etmek faydalı olmaktadır. Yastık kılıflarınızı nevresim setinizin bir parçası olarak, aynı desen ve temadan tercih edebileceğiniz gibi, farklı renk ve tasarımlara sahip modeller arasında da seçim yaparak daha modern ve trend bir görünüm oluşturabilirsiniz. Volanlı yastık kılıfı ve çiçekli yastık kılıfı modelleri, özellikle son yıllarda yatak odası dekorasyonunda tercih edilen tasarımlar arasında başı çekmektedir. Uzun yastık kılıfı satın alarak bu ürünleri yatağınızda kullanabilir ya da kırlent kılıfı temin ederek salonunuzda, oturma odanızda yer alan dekoratif yastıklarınızı süsleyebilirsiniz. Perdeleriniz ve halılarınız ile uyumlu yastık kılıfları tercih ederek odanın tamamında uyumlu bir bütün oluşturabilirsiniz. Yazılı, baskılı, desenli, simli veya payetli gibi farklı modeller arasından siz de dekorasyon stilinize uygun bir seçimde bulunabilirsiniz.

Çarşaf & Yastık Kılıfı Fiyatları

Çarşaf fiyatları, öncelikle çarşafın boyutuna göre farklılık gösterir. Tek kişilik çarşaflar, çift kişilik çarşaflara göre nispeten daha düşük fiyatlara satılır. Bununla birlikte her ne kadar çarşaf takımları, ürünler arasında en yüksek fiyat aralıklarına sahip olsa da, içerisinde barındırdığı yastık kılıfları sayesinde daha ekonomik bir alışveriş imkanı sunar. Yastık kılıfı fiyatları da aynı şekilde setin içerisinde kaç adet kılıf olduğuna bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. 2'li yastık kılıfı satın alarak tek seferde çift kişilik yatağınız için kılıf alışverişini tamamlayabilirsiniz. Birbirinden şık, kaliteli ve yaratıcı çarşaf modelleri ve yastık kılıfları için Sefamerve'nin bu kategorisini incelemeye devam edebilirsiniz. Kumaş özelliklerine ve model tasarımlarına göre değişkenlik gösteren fiyatlar, Sefamerve'nin kaliteli dokunuşu ile cazip bir ev alışverişi fırsatı sunuyor. Daha fazla ev tekstili ürünü için dilerseniz Ev Tekstili kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.