Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Zıbın Seti


En kullanışlı bebek giysilerinden %100 pamuk zıbın setleri farklı model ve renk seçenekleri ile beğeninize sunuluyor. Kaliteli ve uygun fiyatlardaki hastane çıkışı takım modellerine sahip olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.


Bebek Alt & Üst TakımBebek Body & TulumBebek ElbiseBebek Zıbın Seti

Bebek kıyafetleri içinde en çok kullanılan giyim ürünleri hiç kuşkusuz zıbın modelleridir. Bebek zıbın setleri, hastane çıkışı olarak da kullanılabilen içerisine bebek şapkası, eldiven, patikli altlık, önlük gibi ürünler barındıran setlerdir. Aynı zamanda tekli olarak da satılan zıbın modelleri, çıtçıtlı ya da çıtçıtsız olarak tasarlanmaktadır. Hem iç giyim hem de üst giyim ürünü olarak kullanılabilen zıbın modelleri erkek ve kız bebekler için farklı renk ve desen tasarımlarına sahip bulunmaktadır. En kaliteli, yumuşacık, pamuk erkek ve kız bebek zıbın modellerini hemen kategorimiz üzerinden inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Bebek Zıbın Modelleri

Bebek body ve zıbın modelleri, bebeklerin uzun dönem en çok giydiği kıyafetlerdir. Terleme, ıslanma, kirlenme gibi durumlar sonucunda gün içinde sık sık değiştirilen bebek body ve zıbınlarından bebek dolabında fazlaca bulunması gerekir. Alttan çıtçıtlı ya da düz body olarak tasarlanan zıbın modelleri oldukça kullanışlı ürünlerdir. Çıtçıt body ve zıbınlar, bebeklerin kıyafetlerinin açılmasını önlediği için sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle kış aylarında bebeklerin üşütmesini önlemek için çıtçıtlı zıbınlar kurtarıcı ürünlerdir. Ayrıca yaz aylarında da çıtçıtlı bodyler tek parça olarak giydirilip sıcak yaz günlerinde bebeğin rahat etmesi sağlanabilir. Zıbınların altına şort, pantolon gibi alt giyim ürünleri giydirildiğinde bebek zıbınları bir üst giyim ürünü olarak da kullanılabilmektedir. Kolsuz ya da kısa kollu zıbınlar ise bir iç giyim ürünü görevi görmektedirler.

Bebek Zıbını Satın Alırken Bunlara Dikkat!

Bebek zıbınları, bebeklerin gün içinde en çok kullandığı kıyafetler olduğu için bebeklerin zıbının içinde rahat edebilmeleri oldukça önemli bir konudur. Hem bebeklerin rahat edebilmesi hem de giydirip çıkarırken sizlere kolaylık sağlaması için esneyebilen kumaşlardaki zıbın ve body’leri tercih etmeniz önemlidir. Ayrıca bebeklerin hassas ciltleri için %100 pamuk olan zıbınları satın almaya dikkat edebilirsiniz. Bunun için mutlaka ürün sayfasında ürün bilgilerini dikkatlice inceleyin. Özellikle çıtçıt zıbın alacağınız zaman bebeğinizin boyunu göz önünde bulundurarak seçim yapın. Aksi takdirde zıbının çıtçıtlarını birleştirdiğinizde bebeğinizi sıkarak rahatsız edebilir.

Bebek Zıbın Fiyatları

Bebek zıbınları, yeni doğandan ileriki dönemlere kadar en çok kullanılan kıyafetlerdendir. Bu yüzden bebek zıbınları çoğunlukla toplu olarak birkaç kez alınır. Ayrıca zıbın setleri de içerisinde pek çok parça barındırması sebebiyle son derece kullanışlı ve uygun fiyatlı ürünlerdir. Pek çok ürünü tek bir set içinde sunan zıbın setleri, kıyafetleri kombin etme derdinden de sizleri kurtarır. Bebek zıbın fiyatları; ürünün kumaş özelliklerine ve modeline göre değişkenlik göstermektedir. Kategorimizde her bütçeye hitap eden bebek zıbın setleri bulunmaktadır. Bunlar arasından dilerseniz fiyat filtrelemesi yaparak yalnızca bütçenize uygun seçenekleri de görüntüleyebilirsiniz. Bebek zıbın modellerinin yanı sıra; bebeklerin gereksinim duyabileceği diğer tüm kıyafetleri de incelemek isterseniz Bebek Giyim & Ayakkabı kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.