Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ETOkul Çantası

Okul çağına gelen çocuklar için alınması gerekli olan okul ve kırtasiye malzemelerinden biri de okul çantalarıdır. Okul çantası, sırt çantası olarak da bilinen büyük ve geniş çanta modelleridir. Okul çantalarını diğer çantalardan ayıran en önemli özellik; geniş olmaları, farklı göz ve bölmelere sahip olmaları, çocukların seveceği desen ve baskılara sahip olmaları ve kitapları taşıyacak sağlamlıkta olmalarıdır. Okul çağına yeni başlayan çocuklar için özel olarak tasarlanan çocuk okul çantası modelleri, çocukların beğenisini toplamaktadır. Kategorimizde ilkokul çantası, çek çekli okul çantası, 1. sınıf okul çantaları gibi çocuklara özel pek çok çanta çeşidi yer almaktadır. Bunlar arasından hem sizin hem de çocuğunuzun beğeneceği bir modeli kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Okul Çantası Modelleri

Okul çantaları gibi ekipmanlar, özellikle okula yeni başlayan çocuklara okulu sevdirme açısından olumlu katkı sağlayabilirler. Okul çantası, kalemlik gibi okul ekipmanlarını çocuğunuzun beğenisine göre almak onu mutlu edecek ve okula daha fazla heveslenmesini sağlayacaktır. Bu yüzden çocuğunuz için okul çantası satın alırken muhakkak onun fikrini de almalısınız. Kategorimizde her çocuğun beğenebileceği yüzlerce farklı çanta modeli yer almaktadır. Sayfamızda da bulabileceğiniz en çok tercih edilen okul çantası modelleri arasında; baskılı çantalar, çekçekli okul çantaları, fermuarlı okul çantaları, desenli çantalar gibi seçenekler yer almaktadır. Özellikle çocukların sevdiği çizgi film karakteri baskılı okul çantaları, onların en çok tercih ettiği modellerdendir.

Okul Çantası Seçimi Yaparken…

Okul çantası modelleri arasından seçim yaparken, çantayı uzun ömürlü kullanabilmek için dikkat etmeniz gereken birkaç önemli unsur bulunmaktadır. Özellikle ilkokul çağındaki çocuğunuz için eğer kolay taşıyabileceği bir çanta arıyorsanız çek çekli okul çantalarını tercih edebilirsiniz. Ancak eğer çocuğunuz servis kullanıyorsa ya da çantasında çok ağır kitaplar taşımayacaksa sırt çantalarını da seçebilirsiniz. Sırt çantalarının birkaç bölmeye sahip olması; kitaplarını, defterlerini, kalemliğini farklı yerlere koyabilmenizi sağlayacağından daha kullanışlı olacaktır. Ayrıca eğer çocuğunuz okula beslenme götürüyorsa; okul çantası setleri de satın alabilirsiniz. Okul çantası setlerinde okul çantasıyla birebir aynı desen, renk ya da baskıda beslenme çantası ve kalemlik de bulunmaktadır.

Okul Çantası Fiyatları

Okul çantası seçimi yaparken elbette göz önünde bulundurulması gereken bir konu da fiyat konusudur. Hem bütçeleri zorlamayacak hem de uzun ömürlü ve dayanıklı olacak bir okul çantası seçimi için doğru adrestesiniz! Okul çantası fiyatları genel olarak ürünün ham maddesine, markasına, modeline ve tasarımına bağlı olarak değişkenlik gösterse de kategorimizde her bütçeye uygun bir okul çantası yer almaktadır. Okul çantaları ucuz alternatifleri ve çocukların beğenisini kazanacak tasarımlarıyla kategorimizde sizleri bekliyor. Çocuk okul çantası modellerinin yanı sıra; birbirinden kaliteli ve uygun fiyatları çocuk ayakkabılarını da incelemek isterseniz Çocuk Ayakkabı kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın!