Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Bebek İç Giyim & Pijama


Sağlık dostu doğal kumaşlardan eğlenceli ve renkli bebek iç giyim & pijama modelleri tüm rahatlığı ile beğeninize sunuluyor. Kaliteli ve uygun fiyatlardaki iç giyim & pijama modellerine sahip olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.


Bebek Alt & Üst TakımBebek Body & TulumBebek Taşıyıcı & PortbebeBebek Atkı, Bere, EldivenHastane Çıkışı TakımBebek Elbiseİç Giyim & Pijama

Bebeğinizin güvenle uyuması, keyifle oynaması ve sağlıkla büyümesi için onun için seçtiğiniz bebek giyim ürünlerinin önemi bir hayli büyüktür. Bu giyim ürünleri arasında bebek iç giyim ve bebek pijama çeşitleri büyük rol oynar. Siz de bebeğinizin sağlıklı ve rahat bir uyku çekmesini istiyorsanız, bu sayfamızda yer alan bebek iç çamaşırı modellerini ve bebek pijamalarını inceleyebilirsiniz.

Bebek Badileri, Zıbınları & Atletleri

Bebekler, ilk yaşına doldurana kadar henüz çocuklar ya da yetişkinler gibi iç çamaşırları giymeye hazır değillerdir. Bu nedenle bebeklere özel üretilen iç çamaşır çeşitleri genellikle bebek atleti, bebek bodyleri ve zıbın gibi ürünlerden oluşur. Bebek atletleri genellikle alttan çıtçıtlı olmakla birlikte kolsuz özellikleri sayesinde bebeğinizin sıcak günlerde rahat olmasını ve terlememesini sağlar. Bebek çıtçıtlı atlet modellerini aynı zamanda daha serin havalarda, kazağının ya da tulumunun altına da giydirmeniz mümkündür. Zıbın modelleri, çoğunlukla uzun kollu bebek badileri olarak bilinir ve bebek giyim ürünleri arasında en kullanışlı parçalardan biridir. Birbirinden sevimli desen ve tasarımları ile anne babaların gönlünde taht kuran Sefamerve zıbın modelleri, bebeğinizin yaşına uygun beden seçenekleri ile burada beğeninize sunulmaktadır. Başta zıbın fiyatları olmak üzere tüm bebek iç çamaşırı fiyatlarını buradan inceleyerek hesaplı bir alışveriş yapabilirsiniz.

Bebek Pijamaları

Bebek pijaması, özellikle 3. ay ve sonrasında annelerin sıklıkla tercih ettiği bebek giyim ürünleri arasında yer almaya başlar. Özellikle sağlam bir uyku rutini oluşturmak isteyen anneler, pijama giydirme alışkanlığını bebeklerinin uyku öncesi düzenine yerleştirmeye başlar. Gece uykusu vakti geldiğinde bebeğinize ılık bir banyo yaptırmak, en sevdiği kitabı oynamak, ona ninniler söylemek ve pijamalarını giydirip beşiğine yatırmak, bebeğinize uyku sinyalleri göndermenin en etkili yolları arasında yer alır. Siz de bebeğiniz için bir bebek pijama takımı seçerek uyku vaktine geçişi çok daha keyifli hale getirebilirsiniz. Erkek bebeklere özel mavi, lacivert, gri, kırmızı tonlarında pijamalarla birlikte kız bebeklere özel pudra, pembe, lila gibi tonlar, bebek pijama modelleri arasında ön plana çıkan renklerdir. Mevsime göre kısa kollu ya da uzun kollu bir pijama seçerek bebeğinizin güvenli ve sağlıklı bir uyku çekmesini sağlayabilirsiniz.

Bebek İç Giyim & Pijama Fiyatları

Söz konusu Sefamerve'nin bebek iç giyim ve bebek pijama fiyatları olduğu zaman bütçe dostu fiyat aralıkları ön plana çıkmaktadır. Dönemsel indirim ve kampanyalardan yararlanarak bebeğiniz için iç giyim alışverişini daha da hesaplı hale getirmeniz mümkün. Örneğin kışlık bebek pijama takımlarını yaz aylarında, sezon dışı dönemlerde satın aldığınızda çok daha yüksek indirim oranları ile karşılaşabilirsiniz. Bununla birlikte Sefamerve, en iyi kaliteyi en ekonomik fiyatlara sunmayı amaçladığı için yeni bebek sahibi olan anne babaların bütçesini rahatlatmayı amaçlar. Siz de zıbın seti, bebek atlet çeşitleri ve bebek pijama takımları başta olmak üzere bebeğinizin tüm iç giyim ihtiyaçlarını Sefamerve üzerinden tamamlayarak aile bütçenize katkıda bulunabilir, bebeğinizin eksiklerini kolaylıkla giderebilirsiniz. Daha fazla bebek giyim ürünü ve bebek malzemesi için Bebek Giyim ve Ayakkabı kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.