Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Hastane Çıkışı Takım


Yeni doğan bebeklerin ihtiyaç duyduğu hastane çıkışı takımlar farklı model ve renk seçenekleri ile beğeninize sunuluyor. Kaliteli ve uygun fiyatlardaki hastane çıkışı takım modellerine sahip olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.


Bebek Alt & Üst TakımBebek Body & TulumBebek Taşıyıcı & PortbebeBebek Atkı, Bere, EldivenBebek Elbise  
3 Ürün Bulundu
  • KATEGORİ

  • BEDEN

  • RENK

  • KUMAŞ

  • DESEN

  • MEVSIM

  • TÜM FIYATLAR

  • MARKALAR

Hastane Çıkışı

Uzun bir bekleyişin ardından bebeğinizi kucağınıza almak için son derece heyecanlınız… Bebeğiniz için her şeyin eksiksiz olmasını ve hiçbir detayı atlamamak istiyorsanız bir bebek alışveriş listesi hazırlamanızda fayda var. Bebek alışveriş listesinde en başlarda yer alacak ürün ise elbette ki hastane çıkışı. Hastane çıkışı, bebeğin ihtiyaç duyabileceği tüm kıyafetleri içinde barındıran bir bebek kıyafet setidir. Hastane çıkışı seti içerisinde; çıtçıtlı üst, zıbın, bere, eldiven, patikli altlık, mendil, önlük, uyku tulumu gibi ürünler bulunmaktadır. Kimi hastane çıkışı setlerinde bu ürünlerden birer adet bulunurken setlerin kapsamına göre kiminde 2’şer adet de bulunabilmektedir. Kız bebek ve erkek bebekleri için farklı renk, farklı desen ve çizgilerde tasarlanan hastane çıkış setleri en kaliteli seçenekleriyle kategorimizde sizleri bekliyor.

Hastane Çıkışı Setinde Hangi Ürünler Var?

Minik bebeğiniz dünyaya geldiği an onun o minik vücuduna özel olarak üretilen hastane çıkış setleri yardıma koşmaktadır. İçerisinde bebeğinizin o an ihtiyaç duyabileceği pek çok ürünü barından hastane çıkışı setleri, kombin edilmiş birçok parçayla sizi o an kombin yapma derdinden de kurtarır. Hastane çıkışı bebekler için ilk alınan ürünlerden biridir. İster normal doğrum isterseniz de sezaryan ile doğum yapacak olun hastane çıkış setlerinden birden fazla edinmenizde fayda var. Hastanede geçireceğiniz günler belirsiz olduğu için her ihtimale karşı birkaç adet hastane çıkışı bulundurmanız size kolaylık sağlar. Çünkü hastane çıkışı bebek kıyafeti için ihtiyaç duyulan tüm ürünleri kapsar. Hastane çıkışında yer alan ürünler arasında; bebek şapkası, eldiven, zıbın, patikli altlık, çorap, çıtçıtlı üst, bebek önlüğü gibi pek çok ürün bulunmaktadır. Sadece birkaç takım hastane çıkış seti edindiğinizde bile bebeğinizin hastanede gereksinim duyabileceği tüm ürünleri edinmiş olursunuz.

Bebek Hastane Çıkışı Modelleri

Hastane çıkışı takımları kız ve erkek bebekler için özel olarak tasarlanmaktadır. Kategorimizde de bulabileceğiniz hastane çıkışı modelleri arasında; süslü hastane çıkışları, 20’li hastane çıkışları, isme özel hastane çıkışları, 10’lu hastane çıkışları, tulumlu hastane çıkışları gibi seçenekler yer almaktadır. Beyaz, mavi, pembe, sarı, ekru gibi geniş bir renk skalasında sunulan hastane çıkışı modelleri bebeklere özel sevimli tasarımlarıyla da dikkat çekmektedir. Hastane çıkışı erkek ya da kız bebek için farklı tasarım çizgileri de barındırmaktadır. Ancak hastane çıkışı satın alırken dikkat etmeniz gereken tek konu renk ve tasarım olmamalıdır. Bu setlerin kumaş kalitesi de son derece önemli bir noktadır. Bebeğinizin hassas cildi ilk olarak bu kıyafetlerle temas edeceği için seçeceğiniz kıyafetlerin %100 pamuk olması son derece önemlidir. Ayrıca organik hastane çıkışı takımlarını da tercih edebilirsiniz. Hastane çıkışı fiyatları; bu kıyafetlerin kumaş özelliklerine, setin kapsamına ve modeline göre değişkenlik gösterebilmektedir. Kategorimizde her bütçeye uygun, alım kolaylığı sunan fiyatlarda hastane çıkışı setleri bulunmaktadır. Ayrıca hastane çıkışlarının yanı sıra; bebeğinizin ihtiyaç duyabileceği diğer tüm ürünleri de incelemek isterseniz Bebek Giyim & Ayakkabı kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.