Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ETÇocuk Panduf

Panduf pelüş ya da polar gibi materyallerden yapılan ev ayakkabılarının genel adıdır. Çocuk panduf modelleri çocuk ev ayakkabısı olarak da bilinmektedir. Özellikle ilk 2-3 aydan sonra bebekler ve daha ileri yaştaki çocuklar için panduflar bulunmaktadır. Çocuk ev ayakkabısı çocukların ayağını soğuktan korumak ve ayaklarına gelebilecek olası darbe ya da batmalara karşı sorunları önlemek amacıyla tercih edilir. Ayrıca pandufların tabanının kaydırmaz tasarımlara sahip olması sayesinde çocuğunuz evin içinde kayıp düşme gibi sorunlar da yaşamaz. Her çocuk terlik giymeyi sevmez ancak panduflar hem çocukların seveceği hem de rahat edeceği ev giyim ürünleridir. En kaliteli, renk renk ve desen desen çocuk panduflarını kategorimiz üzerinden inceleyebilir ve kolayca sipariş edebilirsiniz.

Çocuk Panduf Modelleri

Çocukların seveceği tasarımlarda üretilen çocuk panduf modelleri kız ve erkek çocuklar için ayrı renklerde üretilmektedir. Kategorimizde de bulabileceğiniz en çok tercih edilen çocuk ev ayakkabısı modellex zrinden bazıları; bot görünümünde uzun panduflar, ayakkabı şeklindeki panduflar, cırt cırtlı panduflar, polar panduflar ve pelüş pannduflardır. Erkek çocuk panduf ve kız çocuk panduflar onların zevklerine hitap edecek renk ve desenlere sahip bulunmaktadır. Pembe, beyaz, mavi, kırmızı, turuncu, yeşil gibi pek çok renkte çocuk panduf modeli bulunmaktadır. Kategorimizde yer alan tüm çocuk panduf modellerini inceleyerek hem ç ocuğunuzun hem de sizin beğeneceğiniz bir modeli tercih edebilirsiniz.

Çocuk Panduflarının Avantajları

Özellikle kış aylarında çocuklara panduf giydirmek onları daha sıcak ve daha konforlu tutar. Kaliteli, yumuşak ve kaymaz tabana sahip çocuk pandufları, çocuklarınızın evde koşarken bile kaymamalarına yardımcı olur. Ayrıca çocuğunuzun ayaklarının daima sıcacık kalmasını sağlayan panduf modelleri, onları soğuğa karşı da korur. Ayaklarına form sağlayan panduf modelleri ile çocuklarınız evde daima konfor içinde olabilir. Çocuk panduflarını evde kullanabileceğiniz gibi misafirlik ve seyahatlerde de yanınızda götürebilirsiniz. Gittiğiniz her mekanda çocuğunuza uygun bir terlik ya da panduf bulabilmeniz mümkün olmayacağı için yedek bir pandufu daima yanınızda taşıyarak, bu konfordan çocuğunuzun her an her yerde faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Çocuk Panduf Fiyatları

Çocuk pandufları; ayakları sıcak tutması, silikon tabanları sayesinde yere sağlam bir basma olanağı sunması ve kaydırmaz oluşları ile çocuklara pek çok fayda sağlamaktadır. Birkaç aylık dönemden ileri okul çağındaki çocuklara kadar pek çok panduf numarası bulunmaktadır. Çocuğunuzun ayak numarasına uygun bir panduf seçiminde bulunarak onun da tüm bu faydalardan yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca misafirlikler için ayrı bir panduf bulundurmak isterseniz iki farklı renk ve modelde çocuk pandufu da tercih edebilirsiniz. Çocuk panduf fiyatları; ürünün kumaş özelliklerine, modeline ve markasına göre değişkenlik gösterse de kategorimizde her bütçeye uygun çocuk panduf modeli bulunmaktadır. Çocuk panduflarının yanı sıra en kaliteli ve uygun fiyatlı çocuk ayakkabılarını da görmek isterseniz Çocuk Ayakkabı kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.