Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Çocuk Bornoz & Havlu


Pamuklu yumuşacık kız ve erkek çocuk bornoz & havlular farklı model ve renk seçenekleri ile beğeninize sunuluyor. Kaliteli ve uygun fiyatlardaki bornoz & havlu modellerine sahip olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.


Elbise & JileÇocuk Alt & Üst TakımÇocuk Şapka & BandanaÇocuk PantolonÇocuk Mont, Kaban, TrençkotÇocuk EtekÇocuk AyakkabıÇocuk Terlik & SandaletÇocuk Bot & ÇizmeÇocuk Spor AyakkabıÇocuk Günlük AyakkabıÇocuk Bornoz & Havlu

Her bireyin kendine ait bir havlu ve bornozunun olması gerektiği gibi bebek ve çocukların da kendilerine özel bir havluya sahip olmaları gerekir. Bu yüzden çocuklar için özel olarak çocuk havlusu ve çocuk bornozu modelleri tasarlanmaktadır. Özellikle 1 yaşından küçük bebekleri, banyo sonrasında kolayca kurulayabilmek için bebek bornozu tercih edebilirsiniz. Bebeklerin baş kısmından geçirilen bir detayı bulunan bu bornozları bebekleri üşümeden kurulayabilmek için oldukça etkilidir. 1 yaşından daha büyük çocuklarınız için ise onlara özel olarak tasarlanan yumuşacık bornoz ve havluları tercih edebilirsiniz. Kategorimizde hem erkek hem de kız çocukları için birbirinden sevimli havlu & bornoz modelleri sizleri bekliyor.

Çocuk Bornoz Modelleri

Çocuklar için özel olarak üretilen çocuk bornoz modelleri, onların hassas cildi için yumuşacık kumaşlara sahiptir. 1-5 yaş aralığındaki çocuklar için aradığınız bornoz modelini bulabileceğiniz kategorimizde aynı zamanda bornoz setleri de yer almaktadır. Çocuk bornoz setlerinin içinde bornozun yanı sıra; havlu terlikler de yer almaktadır. Çocuğunuzun banyodan çıktıktan sonra ıslak ayaklarıyla dolaşmasını önlemek için set halinde satılan bu çocuk bornozlarını tercih edebilirsiniz. Çocuk bornozları çocukların fiziki yapısına göre daha minimal boyutlarda tasarlanan ve birçoğunda kapüşon detayı yer alan bornozlardır. Çocuğunuzun duştan sonra üşümemesi için kolayca giydirebileceğiniz çocuk bornozları, kaliteli yapıları sayesinde aynı zamanda uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır. Çocuğunuzun yaş grubuna uygun bornoz modeli seçerek, siparişinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Bebek Bornoz Modelleri

Bebek bornoz modelleri, yeni doğandan 1 yaşına kadarki bebekler için özel olarak üretilmektedir. Bebeklerin kafasını kapatabileceğiniz kapüşonu andıran bir baş bölgesi olan bebek bornozları yeni doğan ihtiyaç listesinde yer alması gereken ürünlerin başındadır. Bebek bornozları, bebeklerin hassas cildi olarak yumuşacık, pamuk dokuma kumaşlardan tasarlandığı için cilt sağlığı için de diğer havlulara göre daha uygundur. Bebekler için tasarlanan bebek bornozlarının kız ve erkek bebekleri için farklı renk ve model seçenekleri bulunmaktadır. Mavi, pembe, beyaz ve ekru gibi renklerden tasarlanan bebek bornozlarının üzerinde “it’s a boy” ve “it’s a girl” gibi kız ve erkek bebeklere özel yazı detayları da bulunmaktadır.

Çocuk Havlu & Bornoz Fiyatları

Kategorimizde geniş bir ürün ve model seçkisinde sunulan çocuk havlu & bornozları en kaliteli seçenekleriyle kullananlardan tam not almayı başarmaktadır. Çocuk bornoz fiyatları genel olarak ürünün kumaş özelliklerine ve modeline göre değişkenlik gösterse de kategorimizde her bütçeye uygun çocuk havlu & bornoz modelleri bulunmaktadır. Siz de bebeğiniz veya çocuğunuz için aradığınız bornoz ve havluları kategorimiz üzerinden kolayca sipariş edebilirsiniz. Ayrıca çocuğunuzun gereksinim duyabileceği kıyafetten aksesuara, ayakkabıdan iç giyim ürünlerine kadar tüm çocuk ürünlerini Bebek & Çocuk kategorimizde bulabilirsiniz.