Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Bebek Taşıyıcı & Portbebe


Kullanışlı, güvenilir ve anne kucağı arayan bebeklere taşıyıcı & portbebe modelleri farklı renk seçenekleri ile beğeninize sunuluyor. Kaliteli ve uygun fiyatlardaki bebek taşıyıcı & portbebe modellerine sahip olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.


Bebek Alt & Üst TakımBebek Body & TulumBebek Atkı, Bere, EldivenHastane Çıkışı TakımBebek ElbiseBebek Taşıyıcı & Portbebe

Bebeğinizin doğumundan itibaren onu kolaylıkla taşıyabileceğiniz, gittiğiniz her yere konforlu ve güvenli bir şekilde götürebileceğiniz ürünlerin başında bebek taşıyıcı olarak bilinen kanguru ve portbebe modelleri ön plana çıkmaktadır. Farklı işlevleri ve kullanım alanları bulunan bebek taşıyıcısı bu ürünler, özellikle bebeğin ilk aylarında anne babalara büyük rahatlık sağlar. Siz de doğacak olan bebeğinizin eksiklerini tamamlıyorsanız ya da halihazırda bebeğiniz için bir taşıyıcı arıyorsanız, doğru yerdesiniz.

Kanguru Modelleri

Kanguru bebek taşımanın en kolay yollarından biridir. Kanguru modelleri, annenin bebeğini göğsüne bağlı bir şekilde, bir nevi çanta misali taşımasına olanak sağlar. Vahşi doğada kanguruların yavrularını keselerinde taşıma şeklinden esinlenerek tasarlanan bebek kanguru çeşitleri, öne doğru takılan sırt çantasını andırır. Bebek taşıyıcısı olarak da bilinen bu ürünler, annenin bebeğini güvenli bir şekilde göğsüne sabitlemesine ve maksimum hareket özgürlüğüne kavuşmasını sağlar. Kanguru kullanarak her iki elinizi de boşa çıkartabilir, bebeğinizi vücudunuza sabitleyerek dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. Yürüyüşe, misafirliğe, markete giderken ya da herhangi bir işinizi halletmek üzere dışarıya çıkarken Sefamerve'nin yüksek konfor ve güvenlik vadeden bebek taşıyıcı modellerinden faydalanabilirsiniz. Kapüşon özelliği sunan, üzerinde kişisel eşyalarınızı konumlandırmanız için kullanışlı cepleri bulunan bu modeller, geniş renk ve desen seçeneği ile zevkinize uygun bir model seçmenize imkan sunar.

Portbebe Modelleri

Portbebe nedir diye bakıldığında bebeğinizi bir çanta misali taşımanıza yardımcı olacak taşıyıcı ürünlerden biri olduğunu söylemek mümkündür. Portbebe seti, genelde iki ayrı tutacak sapı bulunan, katlanabilen ve tam olarak açıldığında bebeğiniz için yatak işlevi gören bir taşıyıcı setten oluşmaktadır. Bazı portbebe modellerinin içerisinde aynı zamanda kundak da bulunmaktadır. Böylece nerede olursanız olun, bebeğinizi güvenli bir şekilde kundaklayabilir ve uykusu geldiğinde onu konforlu bir şekilde uyutabilirsiniz. Özellikle doktor ziyaretlerinde işlevsel bir fonksiyon gösteren bu ürünler, bebek arabası ya da ana kucağı gibi ağır ve hantal ürünlerle uğraşmanızı gerektirmez. Çoğunlukla kumaş materyallerden üretilen portbebeler, kolay bir şekilde muhafaza edilir, fazla yer kaplamaz ve seri bir kullanım vadeder. Sefamerve'den alışveriş yapıp portbebe kullananlar, özellikle yenidoğan döneminde bu ürünlerin bebeklerini taşıma konusunda büyük kolaylık sunduğunu belirtmektedir. Siz de bebeğiniz için bir portbebe ya da kundak seti arıyorsanız, buradaki modellerimizi yakından inceleyebilirsiniz.

Bebek Taşıyıcı & Portbebe Fiyatları

Sefamerve'de yer alan kanguru fiyatları, piyasa standartlarına uygun olmakla birlikte ideal bir fiyat - performans oranı sunmayı amaçlar. Kategorimizde yer alan kangurular, özellikle modern tasarımları ve göz alıcı desenleri ile annelerin beğenisini toplamayı başarmıştır. Ayarlanabilir bağlantı bölgeleri ve ortopedik bel desteği yapıları sayesinde kanguru modellerimiz, bir yandan bebeğin maksimum güvenliğini sağlarken diğer yandan annenin belini ve sırtını ağrıtmadan, rahat bir biçimde bebeğini taşımasına müsaade eder. Böylece bebeğinizi de yanınıza alarak uzun yürüyüşlere çıkabilir, hareket özgürlüğünün tadını çıkarabilirsiniz. Söz konusu portbebe fiyat skalası olduğu zaman ise yine uygun fiyatlar eşliğinde dilediğiniz modeli satın almanız mümkün olmaktadır. Bebeğinizin ilk gününden itibaren size azami konfor ve güvenilirlik sunacak olan bu modellerimizi inceleyerek siz de hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Daha fazla bebek ürününü incelemek ve bebeğinizin tüm eksiklerini hesaplı bir şekilde gidermek için Bebek Giyim ve Ayakkabı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.