Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Bebek Atkı, Bere, Eldiven


Bebekler için koruyucu atkı, bere, eldiven modelleri farklı renk seçenekleri ile beğeninize sunuluyor. Kaliteli ve uygun fiyatlardaki atkı, bere, eldiven modellerine sahip olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.


Bebek Alt & Üst TakımBebek Body & TulumBebek ElbiseBebek Atkı, Bere & Eldiven

Bebek atkı, bere ve eldivenleri bebek giyimin vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır. Kış aylarında, serin ve rüzgarlı havalarda bebeklerin soğuklardan korunması için atkı, bere ve eldiven gibi bebek aksesuarları kullanmak son derece önemlidir. Bebek atkı, eldiven ve bereleri tekli olarak satın alabileceğiniz gibi dilerseniz takım halinde de alabilirsiniz. Hem erkek hem de kız bebekler için özel olarak tasarlanan bebek atkı, bere ve eldivenler en uygun fiyatlarla kategorimizde sizleri bekliyor.

Bebek Atkı Modelleri

Bebek atkısı, genellikle soğuk ve rüzgara karşı omuz ve boyna doğru sarılarak kullanılır. Bebeklerin hassas tenlerini rüzgardan korumak ve onların üşümesini engellemek için bebek atkısı kullanmak oldukça mühimdir. Bebek atkı modelleri, farklı mevsim koşullarına göre farklı ham maddelerden üretilmektedir. Kategorimizde de bulabileceğiniz bebek atkı modellerinden bazıları; örgü bebek atkısı, ponponlu bebek atkısı, penye bebek atkısı gibi modellerdir. Penye atkılar daha çok bahar aylarında ve serin yaz günlerinde kullanılırken; örme, polar ve kürklü atkılar kış ayları için idealdir. Atkılar genellikle bereler ile takım halinde satılmaktadır. En şık bebek atkı bere modelleri için sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Bebek Eldiven Modelleri

Bebek eldivenleri kullanım amaçlarına göre farklı modellerde tasarlanmaktadır. Yeni doğandan ilk 3 aya kadar kullanılan penye bebek eldivenleri, bebeklerin tırnaklarıyla yüzlerine zarar vermemesi için kullanılır. Doğduğu ilk andan beri kullanılmaya başlanan bebek eldivenleri, yumuşak ve hafif tasarımlarıyla kullanışlı ürünlerdir. Daha ileriki dönemlerde ise dışarı çıkılacağı zaman bebeklerin ellerini soğuk ve rüzgardan korumak için bebek eldivenleri kullanılır. Bebek eldivenleri; örme bebek eldivenleri, polarlı bebek eldivenleri, penye bebek eldivenleri ve triko bebek eldivenleri gibi farklı modellere sahip bulunmaktadır. Bebek eldivenleri arasında seçim yaparken de bulunan mevsim koşullarını göz önünde bulundurmanızda fayda var. Çok soğuk havalar için örgü, polarlı ve yün bebek eldivenlerini; daha yumuşak havalarda ise triko eldivenleri tercih edebilirsiniz. Bebek eldivenleri tekli olarak satıldığı gibi bebek atkı bere eldiven takımı setlerinde de diğer aksesuarlarla takım olarak satılmaktadır.

Bebek Bere Modelleri

Bebek bereleri de olmazsa olmaz kış giyim aksesuarlarındandır. Bebeklerin baş ve kulak bölgesini soğuktan korumaya yarayan bebek bereleri yeni doğan döneminden itibaren kullanılmaya başlanmalıdır. Bebek bere modelleri birbirinden sevimli tasarımlara sahip bulunmaktadır. Ponponlu bereler, örgü bereler, atkılı bereler, penye bereler ve triko bereler en çok tercih edilen bebek bereleri arasında yer almaktadır. Kız ve erkek çocukları için geniş bir renk ve model seçkisinde sunulan bebek bereleri, çocukların üşütmesini önlemede oldukça önemli aksesuarlardır. En şık bebek bere ve bere takımı modellerini hemen kategorimiz üzerinden incelemeye başlayabilirsiniz. Bebek atkı, bere ve eldiven modellerinin yanı sıra; uygun fiyatlı bebek yeleklerini de görmek isterseniz Bebek Yelek kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın!