Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Alt Açma Seti


Her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz pratik alt açma setleri farklı renk seçenekleri ile beğeninize sunuluyor. Kaliteli ve uygun fiyatlardaki alt açma seti modellerine sahip olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.


Bebek Alt & Üst TakımBebek Body & TulumBebek Taşıyıcı & PortbebeBebek Atkı, Bere, EldivenHastane Çıkışı TakımBebek ElbiseAlt Açma Seti

Bebeğinizin altını gün içinde sık sık değiştirmek durumundasınızdır. Bu işlemi dışarıda, seyahatlerinizde, arabada ve kimi zaman da o an bulunduğunuz herhangi bir yerde yapmanız gerekebilir. Hem bu ve bunlar gibi durumlarda hem de ev ortamında alt açma sürecini hijyenik bir şekilde geçirmek için alt açma seti kullanmanız gerekir. Alt açma pedi, alt açma minderi ve yastıktan oluşan alt açma setleri en kaliteli modelleriyle kategorimizde beğeninize sunuluyor. Kız ve erkek bebekleri için farklı renk ve desenlerde tasarlanan alt açma setlerine uygun fiyat avantajıyla hemen kategorimiz üzerinden sahip olabilirsiniz.

Alt Açma Seti Nedir?

Bebek alt açma seti, annelerin bebeklerin bakımını pratik bir şekilde yapabilmelerine olanak sağlayan, çoğunlukla içi elyaf dolu alt açma minderi, su geçirmez alt açma pedi ve bir adet yastıktan oluşan setlerdir. Alt açma setleri hem bebeklerin altını hijyenik bir ortamda değiştirebilmeyi mümkün kılar, hem de alt değiştirilen ortamı olası lekelerden korur. Bu yüzden yeni doğan alışveriş listesine alt açma setini de eklemekte fayda var. En kullanışlı bebek alt açma setleri ile bebeğinizin altını her ortamda kolayca değiştirebileceksiniz. Bebek alt açma setleri, bebeğinizin altını değiştireceğiniz zaman sizleri hijyenik bir zemin arama sorunundan kurtarır. Çoğunlukla yıkanabilir özellikteki bebek alt açma setleri, temizliğinin kolay olması sebebiyle de çocuk sahibi aileler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Alt Açma Seti Modelleri

Bebek için alt açma seti farklı renk, desen ve işlemelerde tasarlanmaktadır. Alt açma seti modelleri arasında; ikili ve üçlü setler bulunmaktadır. Bu setler, zengin bir renk ve desen seçeneği yelpazesinde beğeninize sunulmaktadır. Üzerindeki çizim ve yazılarla şirin bir görünüm kazanan alt açma setlerinin aynı zamanda dantelli ve güpürlü gibi daha şık seçenekleri de bulunmaktadır. Nohutlu alt açma setleri ise; nohut battaniye görünümünde bir alt açma minderi ve yastıktan oluşmaktadır. Farklı renk seçenekleriyle sunulan bu alt açma setleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. İster ikili isterseniz de üçlü olarak edinebileceğiniz alt açma setleri en uygun fiyat garantisiyle Sefamerve’de beğeninize sunuluyor.

Alt Açma Seti Fiyatları

Hem bebeğe hem de ebeveyne sayısız avantaj sunan alt açma setleri, öncelikle hijyenik ürünlerdir. Özellikle misafirlikte ya da dışarıda bebeğinizin altını temiz bir zeminde değiştirebilmenize imkan sunan alt açma setleri ile aynı zamanda ufak kazaların da önüne geçebilirsiniz. Bu denli fonksiyonel bir ürün olan alt açma setleri, alım kolaylığı sunan fiyat aralıklarıyla da bütçeleri zorlamamaktadır. Alt açma seti fiyatları, genel olarak ürünün kumaşına ve set içeriğine göre değişkenlik göstermektedir. Kategorimizde her bütçeye uygun bir alt açma seti bulunmaktadır. Alt açma setlerinin yanı sıra olmazsa olmazlardan bebek bakım çantalarını incelemek isterseniz Bebek Bakım Çantası kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın!