Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Güneş Gözlüğü


Seçkin markaların en yeni güneş gözlüğü modelleri farklı renk seçenekleri ile beğeninize sunuluyor. Kaliteli ve uygun fiyatlardaki güneş gözlüğü modellerine sahip olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.


ÇantaAyakkabı & TerlikSaatAksesuarSiyah Güneş GözlüğüGri Güneş GözlüğüKahverengi Güneş GözlüğüGüneş Gözlüğü

 

Aksesuar tercihleri arasında dört mevsim rağbet gören, güneş ışınlarından koruma işlevinin yanı sıra kullanıcıların kendi stillerinin de bir parçası olan güneş gözlüğü kombinlerin de vazgeçilmez parçalarından biridir. Çerçevesinden camına, renginden üretildiği markaya kadar farklı tercihleri yansıtan güneş gözlüğü Sefamerve’deki kaliteli markaların yer aldığı kategoride beğeninize sunuluyor. Siz de kıyafetleriniz arasındaki uyumu güneş gözlüğü ile taçlandırmak, açık havalarda daha rahat görüş açısı kazanmak için her zevke hitap eden güneş gözlükleri listemizi inceleyebilir, aradığınız modele sahip olabilirsiniz.

 

Güneş Gözlüğü Modelleri

 

Zarafeti bütünleyen önemli aksesuarlardan biri olan güneş gözlüğü bayan giyimi için de gözde ürünlerden biri olarak öne çıkıyor. Farklı cam rengi, tasarımı, çerçeve tipi gibi detaylar güneş gözlüğü modelleri arasında çeşitlilik arz eden unsurlar olarak ortaya çıkıyor. By Harmony güneş gözlüğü markanın Türkiye Distribütörü tarafından iki yıl güvence altına alınmasıyla dikkat çekiyor. Bununla beraber kalın ya da ince çerçeveli modelleri ve pembe, siyah, füme, kahverengi gibi zengin renk çeşitleri ile hem teknik hem estetik arayışlarınıza cevap veriyor. Belletti gözlük modeli ise, ultraviyole ışınlarından koruyan tasarımı ve pembe renkli ürünüyle ön plana çıkıyor. AB standartlarına uygun olarak üretilen bu model de iki senelik garanti kapsamında değerlendiriliyor. Kız çocukları için üretilen modellere de yer verilen kategorimize bakarak ürünün sahip olmak istediğiniz modellerini inceleyebilir, güneş gözlüğü markaları hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz.

 

Güneş Gözlüğü Fiyatları

 

Farklı teknik detaylarıyla alıcılarına çeşitlilik sunan ürün, paha olarak da sizi geniş bir skalayla karşılıyor. Güneş gözlüğü fiyatları hakkında bilgi almak için inceleyebileceğiniz kategorimizde her alım gücüne hitap eden fiyatlar da sizi bekliyor. Bunun yanı sıra ciddi oranda fark yaratan avantajlara da bakabilir, güneş gözlüğü indirimleri hakkında da geniş fikir sahibi olabilirsiniz. Seçkin ve nitelikli markaların ürettikleri modelleri sunduğumuz ürün listesinde, kendinize ya da armağan etmek istediklerinize en yakışan parçaları bulabileceğiniz gibi bütçeyi zorlamayan fiyat detaylarına da bakabilirsiniz.

 

Güneş Gözlüğü Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Kullanım alanlarının oldukça önem kazandığı ürünlerden biri olan güneş gözlüğü satın alırken, iki farklı kritere sahip olabiliyor. Ürünü denerken, temin ederken kullanıcıyı güneş ve ultraviyole ışınlarından ne kadar koruyup koruyamadığı, gözlük ölçüleri, çerçeve tipi gibi teknik ayrıntılar önem verilmesi gerekilen kriterlerin başında geliyor. Gözlüğün cam rengi ve tasarımı, çerçeve tipi ve rengi, kıyafetlerle olan uyumu gibi unsurlar da ürünün temini sırasında dikkat edilen daha çok estetik detaylar olarak öne çıkıyor. Güneş gözlüğünün, kullanım sırasında sizi sıkmayacak olması ve düşecek kadar da geniş olmaması ürün hakkında öncelik verilen bir diğer husus olarak dikkate alınıyor. Siz de tüm bunlarla beraber farklı kriterlerinizi de göz önünde bulundurarak kendiniz için en ideal modeli bulabilirsiniz. Bir gereksinim olmasıyla beraber önemli bir diğer aksesuar ürünü olan saatlere de bakmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.