Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Deniz ve Havuz Ayakkabısı


Sezonun en kullanışlı deniz ve havuz ayakkabıları farklı model ve renk seçenekleri ile beğeninize sunuluyor. Kaliteli ve uygun fiyatlardaki deniz ve havuz ayakkabı modellerine sahip olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.


BotSpor AyakkabıGünlük AyakkabıTopuklu AyakkabıEv TerliğiBabetÇizmeSandaletTerlik  
16 Ürün Bulundu
  • KATEGORİ

  • BEDEN

  • RENK

  • KUMAŞ

  • DESEN

  • MEVSIM

  • TÜM FIYATLAR

HIZLI İNCELE
$10.00
HEMEN AL $5.99
HIZLI İNCELE
$10.00
HEMEN AL $5.99
HIZLI İNCELE
$12.00
HEMEN AL $6.99
HIZLI İNCELE
$12.00
HEMEN AL $6.99
HIZLI İNCELE
$12.00
HEMEN AL $6.99
HIZLI İNCELE
$12.00
HEMEN AL $6.99
HIZLI İNCELE
$12.00
HEMEN AL $6.99
HIZLI İNCELE
$12.00
HEMEN AL $6.99
HIZLI İNCELE
$12.00
HEMEN AL $6.99
HIZLI İNCELE
$12.00
HEMEN AL $6.99
HIZLI İNCELE
$12.00
HEMEN AL $6.99
HIZLI İNCELE
$6.00
HEMEN AL $2.99
HIZLI İNCELE
$6.00
HEMEN AL $2.99
HIZLI İNCELE
$12.00
HEMEN AL $6.99
HIZLI İNCELE
$6.00
HEMEN AL $2.99
HIZLI İNCELE
$10.99
Deniz ve Havuz Ayakkabısı

 

Ayağınızın suyun tabanıyla temasını ve o esnada oluşabilecek yara, bereleri önleyen deniz ve havuz ayakkabısı çocuklar için üretilen renkli tasarımlarıyla beğeninize sunuluyor. Yüzme esnasında çocukların rahatça adım atabilmesini sağlayan ürün denizde taş, kaya gibi ayağa zarar verebilecek nesnelere karşı koruma oluştururken havuzda da kolayca hareket edebilmenizin önünü açıyor. Siz de Sefamerve’nin çocuklar için sunduğu ve güven verici olduğu kadar göze de hoş gelen ürünleri inceleyerek aradığınız deniz ve havuz ayakkabısını bulabilirsiniz.

 

Deniz Ayakkabısı

 

Deniz ayakkabısı çocuk yüzücüler için tasarlanan zengin çeşitlere sahip modelleriyle kategorimizde yer alıyor. Denizde yüzerken özellikle ayak tabanları ve bölgesinin sivri, sert nesnelerle teması ayaklara ciddi ölçüde zarar verebiliyor. Bu durum da rahatça adım atabilmeye birkaç gün engel olacak kadar ileri boyutlara ulaşabiliyor. Çocuklar bir yandan yüzerken bir yandan da ayaklar için adeta can simidi işlevi gören deniz ayakkabısını kullanarak muhtemel kazaların da önüne geçebiliyor. Birbirinden farklı ve çocukların hayal gücüne hitap edecek tasarımlarıyla deniz ayakkabısı modelleri arasından siz de beğendiğiniz parçalara sahip olabilirsiniz. Deniz ayakkabısının ağırlıklı olarak polyester kumaştan elde edilmesi ürün özellikleri arasında başı çeken detaylardan biri olarak öne çıkıyor. Ürünün ayak bileğiyle bütünleşen kısmı da kullanıcıyı rahatsız edecek sıkılıkta olmayıp suda kolay kolay çıkmıyor. Tabanları, adım atarken kaymayı önleyici şekilde tasarlanan deniz ayakkabısı değişik renk ve tasarımlarıyla çocukların da ilgisini çekiyor. Ürünün üzerinde görebileceğiniz hoş desenler arasında panda, unicorn, tavşan, araba, kaptan, denizaltı ve orman gibi hayal gücünü besleyici detaylar bulunuyor. Siz de çocuklarınız, kardeşleriniz, küçük yaştaki tanıdıklarınız için ürün kategorimizi inceleyebilir, deniz ayakkabısı fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Havuz Ayakkabısı

 

Havuz ve deniz ayakkabısı olarak yüzülecek birden fazla alanda da tercih edilebilen havuz ayakkabısı deniz ayakkabıları ile aynı mantıkta ilerliyor. Hoş ve çizgi film görselleri tadında tasarlanan modelleri ile çocuklar havuzda da rahatlıkla yüzebiliyor. Denizlerde olduğu gibi kayalıklara, sert cisimlere temas edilmese dahi çocuklar havuz taşlarına sertçe çarpmaları dahilinde de yaralanabiliyor. Güvenle kullanılabilen ve kaymayan havuz ayakkabısı modelleri sayesinde ayakların havuzda olumsuz bir durumla karşılaşmasının da önüne geçiliyor. Farklı ayak numaraları ve göz alıcı desenleriyle de havuz ayakkabısı çocuk yüzücüler için oldukça faydalı ürünler olarak ön plana çıkıyor. Eğlenceli ve çocuklar için dikkat çekici görsellerle süslenen havuz ayakkabısı uygun fiyat avantajlarıyla da beğeninize sunuluyor. Özellik, desen ve fiyatlarını görebileceğiniz kategoriyi inceleyerek temin etmek istediğiniz modeli kolayca bulabilirsiniz.

 

Deniz ve Havuz Ayakkabısı Alırken Dikkat Edilecekler

 

Deniz ve havuz ayakkabısı suyla teması sırasında kaymamalı, kullanıcının ayak numarası da ürünü seçerken dikkate alınmalıdır. Yüzme esnasında çıkmasını ya da kaymasını önlemek açısından bu detay oldukça önem kazanıyor. Ürünün modelleri arasından her çocuğun farklı desenleri seveceğini öngörmek de önem kazanıyor. Bu sayede daha çok benimseyerek kullanmasının da önü açılmış oluyor. Kategorimizde yer alan tüm modellere bakarak beğendiğiniz tasarımlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Özellikle yazlık giyimde sık tercih edilen ürünlerden biri olan sandaletleri de incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.