Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Teori Ve Pratikte İslam

ÜRÜN DETAY
İADE KOŞULLARI

ÜRÜN KODU :

514492

ÖZELLIKLER :

Yazar: Prof. Dr. Fethi Yeken Çevirmen: İsmail Hakkı Işık Dil: Türkçe Yayın Evi: Ravza Yayınları Baskı: 3 EAN: 9280000009246 Cilt Durumu: Karton Kapak Ebat: 12,5 x 19,5 Kağıt Türü: 2. Hm. Kağıt Sayfa Sayısı: 116

TÜR :

Felsefe Kitapları

İslâm kendisine has özellikleriyle diğer ideolojilerin tümünden ayrılır. İslâm nizamında hakimiyyet Allah'ındır. Hakimiyyet herhangi bir ferdin zümrenin veya halkın değildir. İslâm'ı yaşamada ne her hangi bir ferdin diktatörlüğü; ne de bir grubun ya da milletin hakimiyyeti vardır. Rasulullah (sav) Efendimiz imanı yalnızca teorik bir kavram olarak ortaya koymayı amaçlamıyorrdu. O'nun hedefi fikir ile hareketi birleştirip İslâm toplumunu oluşturacak güçlü bir hareket yapısını gerçekleştirmekti. İslâm ruhbanlık değildir. O hareket ve cihad dinidir. İslâm'ın mensupları geceleri abid gündüzleri ise mücâhiddir.
ÜRÜNÜN SIZE TAHMINI ULAŞMA TARIHI

Diğer Ülkeler


08 Ağustos Pazar-10 Ağustos Salı

Ülkelerin aldığı pandemi önlemleri dolasıyla teslimat süreleri değişiklik gösterebilmektedir

Sefamerve Tarafından Gönderilecektir.

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Abiye ürünlerinde bu süre 24 saattir. İade etmek için sitemiz üzerinden sefamerve kullanıcınız ile giriş yapıp iade kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

İade ile ilgili ayrıntılı bilgi için YARDIM - DESTEK bölümünden İade ve Sipariş İptal bölümüne tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.

MİKTAR :
$5.00

$3.99
ETIKETLER