Product Added to Your Cart

X
VIEW CART
CONTINUE SHOPPING

Magazine - Book 867545

PRODUCT DETAIL
REFUND CONDITIONS

PRODUCT CODE :

514493

FEATURES :

Author: Prof. Dr. Fethi Yeken Translator: Hüseyin Sevme Language: Türkçe Publisher: Ravza Yayınları EAN: 9280000012031 Volume:: Karton Kapak Size: 12,5 x 19,5 Paper Type: 2. Hm. Kağıt Number of Pages: 128

TYPE :

Cultural Books

Günümüzde kardeşlerimizin bir çoğu İslamı anlamak için çaba göstermekte büyük zaman ve iş gücü harcamaktalar. Ancak bunların bir çoğu metodsuz ve disiplinsiz olduğu için sonuçta fazla bir başarı sağlayamamakta hatta bir çokları karşılaştıkları sorunlar karşısında şaşırmakta İslam davetine nereden ve nasıl başlaşacağını bilememektedirler. İşte bu eseriyle Fethi Yeken özellikle genç kuşağa yönelik davet faaliyeti yürüten kardeşlerin başarılı bir davet çizgisi takip etmeleri için dikkat edilmesi gereken kuralları anlatmakta anlatılması gereken konuları sırayla işlemektedir. Yine davetçi kardeşlerimizin sürekli karşılaştığı kainatın oluşumu ve Allah'ın varlığı gibi metafizik konularla marksizm ve kapitalizm gibi metaryalist felsefenin ürünü olan sistemleri irdelemekte akabinde de İslamın insanlığın tüm ihtiyaçlarını kuşatıcı evrensel düzenini ibadet düzeni sosyal düzen iktisadi düzen ve siyasi düzen başlıkları altında incelemekte her kardeşin anlayıp anlatabileceği tarzda İslamı tanıtmaktadır. Sonuçta İslam davetinin devlete ulaşması için İslami bir cemaatin gerekliliğini vurgulayan müslümanların bu yoldaki faaliyetlerini yoğunlaştırmalarının bir farziyet oluduğunu ifade etmektedir.
ESTIMATED DELIVERY DATE OF THE PRODUCT

Other Countries


18 October Tuesday-20 October Thursday

Delivery times may change due to pandemic(COVID-19) precautions taken by countries.

Will Be Sent By Sefamerve.

If you would like a refund for any specific reason about your product, you may return it in the first 14 days after the day that you have recieved your product. In Evening Dresses this time is 24 hours. All you have to do is log in to our website with your sefamerve user account and create a refund registration. For more detailed information about refunds you may check under HELP - SUPPORT and click the Refund and Order Canceling section.

Your refund process will be launched and completed within 3 to 5 working days, upon receipt of the item.

The product change procedure is only valid for orders inside Turkey.

QUANTITY :
$4.00

$2.99

This Item Is Sold Out!

Notify When in Stock
TAGS