Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Hikmet Gonceleri

ÜRÜN DETAY
İADE KOŞULLARI

ÜRÜN KODU :

515055

ÖZELLIKLER :

Yazar: Ömer Nasuhi Bilmen Dil: Türkçe Yayın Evi: Ravza Yayınları Baskı: 1 EAN: 9786059261432 Cilt Durumu: Ciltli Ebat: 13,5 x 19,5 Kağıt Türü: Şamuha Kağıt Sayfa Sayısı: 336 Basım Yılı: 2017

TÜR :

Dini Kitaplar

İslamiyet'in Kur'an-ı Azimuşşân'dan sonra en büyük esaslarından biri de ehâdîs-i şerifedir. İtikadiyata ahlâkiyataiçtimaiyyata ve bilcümle muamelata dair yüzbinlerce ehâdis-i şerife vardır. İslam alimleri bu hususta fevkalade bir himmet ve hayret göstermiş şark ve garbe intişar etmiş olan mübarek hadisleri tasavvurların fevkinden bir itina ile toplamış bunlardan en muteber hadis kitaplarını vücude getirmişlerdir.
ÜRÜNÜN SIZE TAHMINI ULAŞMA TARIHI

Diğer Ülkeler


27 Ocak Perşembe-29 Ocak Cumartesi

Ülkelerin aldığı pandemi önlemleri dolasıyla teslimat süreleri değişiklik gösterebilmektedir

Sefamerve Tarafından Gönderilecektir.

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Abiye ürünlerinde bu süre 24 saattir. İade etmek için sitemiz üzerinden sefamerve kullanıcınız ile giriş yapıp iade kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

İade ile ilgili ayrıntılı bilgi için YARDIM - DESTEK bölümünden İade ve Sipariş İptal bölümüne tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.

MİKTAR :
$16.00

$14.99

Bu Ürün Tükendi!

ETIKETLER