Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Nimet İ İslam Büyük İslam İlmihali Huzur Yayınevi 1445

ÜRÜN DETAY
İADE KOŞULLARI

ÜRÜN KODU :

829280
NİMET-İ İSLAMBaskı Sayısı BaskıDil TÜRKÇESayfa Sayısı 864Cilt Tipi CiltliKağıt Cinsi Hm. KağıtBoyut 17 x 24 cmBu kitap son asır müslüman alimlerinden Hacı Zihni Efendi’nin en değerli eserlerindendir. Nimet-i İslam Müellifin gerek üslubundaki ifade kudreti, gerek vukuf derinliği ve gerekse malûmat zenginliği bakımından eşsiz bulunan eserinin bu üstün özelliklerini mümkün olduğu kadar bozmadan bugünkü nesillere aktarabilmek için büyük emek ve gayretlerle sadeleştirilmiş tam metnidir. Eserin muhtevasındaki bilgi zenginliği bütün fıkıh kitaplarınıtoplayıp öz olarak içine alacak genişliktedir. Eser, sünnet ehlinin itikatta ve amelde en doğru esaslarını ihtiva eden en muteber kitabıdır.
ÜRÜNÜN SIZE TAHMINI ULAŞMA TARIHI

Diğer Ülkeler


17 Aralık Cumartesi-19 Aralık Pazartesi

Ülkelerin aldığı pandemi önlemleri dolasıyla teslimat süreleri değişiklik gösterebilmektedir

Mağaza Tarafından Gönderilecektir.

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Abiye ürünlerinde bu süre 24 saattir. İade etmek için sitemiz üzerinden sefamerve kullanıcınız ile giriş yapıp iade kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

İade ile ilgili ayrıntılı bilgi için YARDIM - DESTEK bölümünden İade ve Sipariş İptal bölümüne tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.

MİKTAR :
$101.00

$78.99