Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Adil Ekonomik Düzende Kredi Sistemi Ve Uygulamaları

ÜRÜN DETAY
İADE KOŞULLARI

ÜRÜN KODU :

515187

ÖZELLIKLER :

Yazar: Ahmet Hamdemirci Dil: Türkçe Yayın Evi: Ravza Yayınları Baskı: 1 EAN: 9786057577689 Cilt Durumu: Karton Kapak Ebat: 13,5 x 21 Kağıt Türü: Kitap Kağıdı Sayfa Sayısı: 264 Basım Yılı: 2019

TÜR :

Diğer Dergi ve Kitaplar

Prof. Dr. Necmettin Erbakan 1973'te kurulan I. Ecevit 1975'te kurulan I. Milliyetçi Cephe 1977'de kurulan II. Milliyetçi Cephe Koalisyon Hükümet'lerinde Başbakan Yardımcısı ve Ekonomik Kurul Başkanı olarak 1996'da kurulan REFAHYOL Koalisyon Hükümeti'nde Başbakan olarak görev yapmış ve Türkiye siyasi tarihine damga vuran siyasetçilerden birisi olmuştur. Erbakan kendine has oluşturduğu "Adil Düzen" ve Adil Düzen'in bir cüzü olarak oluşturduğu "Adil Ekonomik Düzen" (AED) söylemleriyle farklı bir devlet düzeni ve farklı bir ekonomik düzen ortaya koymuştur. Bu söylemlerin şimdiye kadar yeterince analiz edildiği söylenemez.
ÜRÜNÜN SIZE TAHMINI ULAŞMA TARIHI

Diğer Ülkeler


08 Aralık Çarşamba-10 Aralık Cuma

Ülkelerin aldığı pandemi önlemleri dolasıyla teslimat süreleri değişiklik gösterebilmektedir

Sefamerve Tarafından Gönderilecektir.

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Abiye ürünlerinde bu süre 24 saattir. İade etmek için sitemiz üzerinden sefamerve kullanıcınız ile giriş yapıp iade kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

İade ile ilgili ayrıntılı bilgi için YARDIM - DESTEK bölümünden İade ve Sipariş İptal bölümüne tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.

MİKTAR :
$9.00

$6.99
ETIKETLER