Product has been added to Cart

X
GO TO THE CART
CONTINUE SHOPPING

Seda Sayan Kolonya - Mis Kokulu Parfüm

Seda Sayan’ın kendi adını taşıyan özel kolonya serisi sadece Sefamerve’de! 5 farklı koku seçeneği, maksimum temizlik ve hijyen vadeden özel formülü ve aynı zamanda parfüm olma özelliği ile Seda Sayan Kolonya koleksiyonunu hemen şimdi keşfedin!
Seda Sayan Kolonyaları

Seda Sayan kolonyaları şimdi Sefamerve'de! 5 farklı koku seçeneği ile sadece Sefamerve'de bulabileceğiniz Seda Sayan kolonya çeşitlerini hemen şimdi satın alabilir, bu mis kokulu kolonya çeşitleri ile her ortamda fark yaratabilirsiniz. Hem parfüm, hem dezenfektan, hem kolonya olma özelliği taşıyan bu özel koleksiyon ile hijyen hiç bu kadar güzel kokmamıştı!

5 Farklı Koku Seçeneği

Sevilen sanatçı Seda Sayan'ın kendi tasarladığı kolonya çeşitleri, birbirinden farklı koku seçenekleri ile sadece Sefamerve'de! Kişisel zevk ve tercihlerinize göre satın alabileceğiniz Seda Sayan kolonyaları ile siz de günün her anı mis kokular eşliğinde ferahlayabilir, misafirlerinizi hoş esanslar eşliğinde karşılayabilirsiniz. Ud ağacından elde edilen Seda Oud serisi, odunsu notaları ile rahatlatan bir etki yaratırken Seda Mandalina serisi turunç esansları sayesinde sizi Akdeniz'in sıcak sahillerine götürüyor. Sedalı serisi Seda Sayan'ın özel formülü sayesinde parfüm kullanma ihtiyacını ortadan kaldırırken Seda Ananas serisi, tropikal ve egzotik bir hava yakalamanıza olanak sunuyor. Klasikleşen ve vazgeçilmez kolonya çeşitleri arasında yer alan limon kolonyası ise Seda Limon serisinde en güçlü ve en ferah haline bürünüyor. Tüm Seda Sayan kolonya modellerini hemen şimdi Sefamerve farkı ile inceleyerek en beğendiğiniz kolonyayı satın alabilirsiniz.

Yüzde Yüz Hijyen ve Dezenfeksiyon Garantisi

Özellikle kalabalık ortamlarda ve temizliğin yüksek önem taşıdığı alanlarda maksimum hijyen garantisi sunan kolonyalar, Seda Sayan imzalı benzersiz kokuları ve güçlü dezenfektan etkileri ile her derde deva! Seda Sayan kolonyaları ile bir yandan mis gibi kokmanın, diğer yandan da üst düzey temizlik ve dezenfeksiyon sağlamanın keyfine varabilirsiniz. 80 derecede %100 hijyen garantisi veren Seda Sayan kolonya ürünleri, bir kolonyada aradığınız her şeyi ve çok daha fazlasını sunarak el çantanızın vazgeçilmezi olmaya şimdiden aday. Şık şişesi ile yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bu kolonyaları günlük olarak ihtiyacını hissettiğiniz her an kullanabilir ya da ziyarete gelen misafirlerinize güvenle ikram edebilirsiniz.

Seda Sayan Kolonyaları Sadece Sefamerve'de

Ellerinizi dezenfekte etmek, konuklarınızı mis kokular eşliğinde karşılamak ya da bulunduğunuz alan içerisindeki genel temizliği sağlamak adına Seda Sayan kolonyalarının kalitesine başvurabilirsiniz. Limon kolonyası başta olmak üzere farklı aroma ve esanslarla zenginleştirilmiş olan Seda Sayan kolonya koleksiyonu, sadece Sefamerve'de, birbirinden uygun fiyatlar eşliğinde sizleri karşılıyor. 200 ml'lik göz alıcı şişeleri ile Seda Sayan kolonyalarını kendiniz için satın alabileceğiniz gibi, dilerseniz sevdikleriniz için şahane bir hediye oluşturmak adına da tercih edebilirsiniz. Kolonya özelliğinin yanı sıra aynı zamanda bir dezenfektan ve parfüm işlevi de gören bu ürünler, gündelik hayatınızın kurtarıcı bir parçası olmaya çoktan hazır. Son dönemlerin en elzem ve en temel ihtiyaçlarından biri olan kolonya, Seda Sayan'ın eşsiz dokunuşu ile Sefamerve’de sizi bekliyor!