Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Organic Bonny Baby Organik Bebek Şapkası Atkısı Takım OBB-OT5012E1 Mavi

ÜRÜN DETAY
İADE KOŞULLARI

ÜRÜN KODU :

585898

RENK :

Mavi

KUMAŞ :

Pamuk

Mavi renktedir. Pamuk dokuma kumaş.

Organic Bonny Baby, sağlıklı nesiller için Organik giysiler, Oyuncaklar üreterek, bizden sonraki nesillere, daha sağlıklı ve yaşanabilir bir dünya bırakmak düşüncesiyle üretim yapmaktadır. Yurt dışında ve yurt içinde birçok satış noktalarında yer alarak tüm dünya çocuklarını korumayı amaçlar. Doğal ve Organik ürünlerin tercihi , ileride çocuklarımızın daha sağlıklı bir hayat sürmeleri ve mutlu bireyler olmaları için katkı sağlar. Organic Bonny Baby ürünleri, büyük bir dikkat ve özenle kadınlarımız tarafından makine kullanılmadan elde üretilmektedir.
ÜRÜNÜN SIZE TAHMINI ULAŞMA TARIHI

Diğer Ülkeler


13 Aralık Pazar-15 Aralık Salı

Ülkelerin aldığı pandemi önlemleri dolasıyla teslimat süreleri değişiklik gösterebilmektedir

Mağaza Tarafından Gönderilecektir.

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Abiye ürünlerinde bu süre 24 saattir. İade etmek için sitemiz üzerinden sefamerve kullanıcınız ile giriş yapıp iade kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

İade ile ilgili ayrıntılı bilgi için YARDIM - DESTEK bölümünden İade ve Sipariş İptal bölümüne tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.

YAŞ :
0 - 6 Ay
MİKTAR :

Bu Yaş Tükendi!

 

$46.36