Product has been added to Cart

X
GO TO THE CART
CONTINUE SHOPPING

Tijdschrift - boek 1073139

PRODUCT DETAIL
RETURN CONDITION

CODE :

514873

FEATURES :

Schrijver: Seyyid Abdülkadir Geylani Vertaler: Kazım Ağcakaya Taal: Türkçe Uitgeverij: Medine Yayıncılık EAN: 9786054411993 Cover Voorwaarde: Karton Kapak Dimensies: 13,5 x 21 Papier type: Kitap Kağıdı Aantal pagina's: 114

TÜR :

Culture Books

İnsanlarla söz muhabbeti yapmaktan ve halk tarafından kabul görmekten sakın.Çünkü bu sana fayda değil zarar verir.Sonucundan emin olmadıkça ve Allah (cc) tarafından kalbine kesin bir bilgi gelmedikçe konuşma.Evinde yemek hazırlamadan insanları oraya yemeğe nasıl davet edersin?Bu iş önce temele ihtiyaç duyar bu temelden sonra bina yapılır.Önce sen hikmet suyu fışkırması için gönül arazini kaz; sonra ihlas binasını yap daha sonra da sarayın yükselene kadar mücahede ve salih amellerle meşgul ol.Bundan sonra da bu saraya insanları davet et.
ESTIMATED DATE OF DELIVERY

Other Countries


22 Augustus Zaterdag-24 Augustus Maandag

To Be Sent From Sefamerve

If you would like a refund for any specific reason about your product, you may return it in the first 14 days after the day that you have recieved your product. In Evening Dresses this time is 24 hours. All you have to do is log in to our website with your sefamerve user account and create a refund registration. For more detailed information about refunds you may check under HELP - SUPPORT and click the Refund and Order Canceling section.

Your refund process will be launched and completed within 3 to 5 working days, upon receipt of the item.

The product change procedure is only valid for orders inside Turkey.

TAGS