Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

İslama Nasıl Davet Edelim

ÜRÜN DETAY
İADE KOŞULLARI

ÜRÜN KODU :

514493

ÖZELLIKLER :

Yazar: Prof. Dr. Fethi Yeken Çevirmen: Hüseyin Sevme Dil: Türkçe Yayın Evi: Ravza Yayınları EAN: 9280000012031 Cilt Durumu: Karton Kapak Ebat: 12,5 x 19,5 Kağıt Türü: 2. Hm. Kağıt Sayfa Sayısı: 128

TÜR :

Kültür Kitapları

Günümüzde kardeşlerimizin bir çoğu İslamı anlamak için çaba göstermekte büyük zaman ve iş gücü harcamaktalar. Ancak bunların bir çoğu metodsuz ve disiplinsiz olduğu için sonuçta fazla bir başarı sağlayamamakta hatta bir çokları karşılaştıkları sorunlar karşısında şaşırmakta İslam davetine nereden ve nasıl başlaşacağını bilememektedirler. İşte bu eseriyle Fethi Yeken özellikle genç kuşağa yönelik davet faaliyeti yürüten kardeşlerin başarılı bir davet çizgisi takip etmeleri için dikkat edilmesi gereken kuralları anlatmakta anlatılması gereken konuları sırayla işlemektedir. Yine davetçi kardeşlerimizin sürekli karşılaştığı kainatın oluşumu ve Allah'ın varlığı gibi metafizik konularla marksizm ve kapitalizm gibi metaryalist felsefenin ürünü olan sistemleri irdelemekte akabinde de İslamın insanlığın tüm ihtiyaçlarını kuşatıcı evrensel düzenini ibadet düzeni sosyal düzen iktisadi düzen ve siyasi düzen başlıkları altında incelemekte her kardeşin anlayıp anlatabileceği tarzda İslamı tanıtmaktadır. Sonuçta İslam davetinin devlete ulaşması için İslami bir cemaatin gerekliliğini vurgulayan müslümanların bu yoldaki faaliyetlerini yoğunlaştırmalarının bir farziyet oluduğunu ifade etmektedir.
ÜRÜNÜN SIZE TAHMINI ULAŞMA TARIHI

Diğer Ülkeler


10 Mart Çarşamba-12 Mart Cuma

Ülkelerin aldığı pandemi önlemleri dolasıyla teslimat süreleri değişiklik gösterebilmektedir

Sefamerve Tarafından Gönderilecektir.

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Abiye ürünlerinde bu süre 24 saattir. İade etmek için sitemiz üzerinden sefamerve kullanıcınız ile giriş yapıp iade kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

İade ile ilgili ayrıntılı bilgi için YARDIM - DESTEK bölümünden İade ve Sipariş İptal bölümüne tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.

MİKTAR :
$5.00

$3.99
ETIKETLER