Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

İslam Çağı Başlıyor

ÜRÜN DETAY
İADE KOŞULLARI

ÜRÜN KODU :

515196

ÖZELLIKLER :

Yazar: Burhan Bozgeyik Dil: Türkçe Yayın Evi: Çığır Yayınları Baskı: 1 EAN: 9786057577924 Cilt Durumu: Karton Kapak Ebat: 13,5 x 21 Kağıt Türü: İthal Kağıt Sayfa Sayısı: 383 Basım Yılı: 2019

TÜR :

Kültür Kitapları

Beşer tarihi aslında İlâhi sistemle bu sisteme muhalefet edenlerin mücâdelesinden ibarettir. Bu mücâdelenin en çetinleri geçtiğimiz yüzyılda olmuştur ve henüz eşiğinde bulunduğumuz bu Yirmi Birinci Yüzyılda olmaktadır.
"Yeni Dünya Düzeni" adı altında dehşetli zulüm tabloları sergileyenler insanları emperyalist pençeleri altında inim inim inletenler kendilerini "rakipsiz güç" olarak ilan etmişlerdir.
Oysa bu şekilde "yalancı pehlivan" gibi ortalıkta çalım satarak dolaşan zorbalar da çok iyi bilmektedir ki yeryüzünün gerçek süper gücü doğmak üzeredir. İşte İslâm dünyası ve bütün dünya bu doğum sancısını çekmektedir.
Şu anda 60 tane İslâm ülkesi vardır. Bu ülkeler hem dünyanın en stratejik bölgelerinde hem ekonominin can damarı mesâbesindeki kaynaklara sahip hem de en büyük güç olan genç nüfusu elinde bulundurmaktadır.
Bu İslâm ülkeleri; tıpkı "Amerika Birleşik Devletleri" gibi tıpkı "Avrupa Birliği" gibi tıpkı "İngiliz Milletler Topluluğu"gibi"Cemâhire-i Müttefikâ-i İslâmiye" şeklinde yani "İslâm Birleşik Cumhuriyetleri" adı altında bir araya geldikleri takdirde işte o vakit yeryüzünün gerçek süper gücü ortaya çıkacaktır. O zaman sadece yirminci asır boyunca durmaksızın ezilen zulme mâruz kalan Müslümanlar değil bütün insanlık huzura refaha ve gerçek saâdete kavuşacaklardır.
Bu gerçeğin farkına varan ifsat komiteleri oyun üzerine oyun tezgâhlamakta bu mes'ud doğumu engellemeye çalışmaktadırlar.
Evet artık herkes söyleyeceğini söyledi. Şimdi söz İslâmın. Bundan sonra gündemde hep İslâmiyet olacak. Bu çalışmamız bu "temelli gündeme" katkıda bulunursa kendimizi bahtiyar eddedeceğiz.
ÜRÜNÜN SIZE TAHMINI ULAŞMA TARIHI

Diğer Ülkeler


02 Mayıs Pazar-04 Mayıs Salı

Ülkelerin aldığı pandemi önlemleri dolasıyla teslimat süreleri değişiklik gösterebilmektedir

Sefamerve Tarafından Gönderilecektir.

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Abiye ürünlerinde bu süre 24 saattir. İade etmek için sitemiz üzerinden sefamerve kullanıcınız ile giriş yapıp iade kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

İade ile ilgili ayrıntılı bilgi için YARDIM - DESTEK bölümünden İade ve Sipariş İptal bölümüne tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.

MİKTAR :
$9.00

$7.99
ETIKETLER