Product Added to Your Cart

X
VIEW CART
CONTINUE SHOPPING

Magazine - Book 920

PRODUCT DETAIL
REFUND CONDITIONS

PRODUCT CODE :

829153

ÖZELLİKLERRenk Seçenekleri: Kırmızı, Yeşil ( Satın alırken ödeme sayfasında not kısmına istediğiniz rengi yazınız, stokta varsa gönderilir yoksa diğer renk gönderilir.)


Mühür: Diyanet İşlerinden ve Mısır El-Ezher'den Mühürlü


Görsel Özelliği: Tezhipli


Boyut: Hafız Boy - 14 x 20 cm


Baskı Rengi: 6 Renk Baskı


Sayfa Sayısı: 613 Sayfa


Cilt Tipi: Bez Kaplama Karton Kapak


Kağıt Tipi: 1. Hamur, Şamua Kağıt


684 gr.


NEDEN HAYRAT KUR' ve Acirc;N-I KERİMİ?
1. Hatasızdır:Hayrât Neşriyat'ın basmış olduğu Ahmed Hüsrev hattı Tevâfuklu Kur'an-ı Kerîm nüshaları, otoritelerce hatasızlığı tescilli ve Diyanet İşleri Başkanlığımız ve Mısır Ezher Üniversitesi tarafından mühürlüdür. Ayrıca her basımdan sonra her cüz hafızlar tarafından yeniden kontrol edilmektedir.


2. Mühürlüdür:Kur'an-ı Kerimlerimiz Diyanet İşleri Başkanlığımız ve Mısır Ezher Üniversitesi tarafından mühürlüdür.


3. Ticari amaç güdülmeden hazırlanmıştır:Ticari amaç güdülmediğinden yazılır yazılmaz hemen basılmamış, müslümanların daha kolay öğrenmesi ve daha kolay okuması için üzerinde tam 10 yıl çalışma yapılmıştır.


4. Yarım asırlık bir çalışmanın ürünüdür:40 yıl yazım 10 yıl da baskıya hazırlama çalışmalarıyla birlikte tam 50 yıllık bir çalışmanın neticesidir.


5. Basılırken Kur'ân-ı Kerîm'e layık olan hürmet gösterilir:Matbaada çalışanlar abdestsiz çalışmaz ve Kur'ân-ı Kerîm'e layık olan hürmeti gösterirler.


Matbaa kurulana kadar saman kağıda basılan Kur'ân-ı Kerîmler ilk defa Hayrat Neşriyat tarafından Kur'ân-ı Kerîme gösterilen ihtimamdan dolayı 1. Hamur kağıda basılmış ve o tarihten sonra bu anlayış değişmiştir.


Matbaa temizliğinde kullanılan sular dahi, içerisine Kur'ân-ı Kerîmlerden dökülen mürekkepler tozlar vs. parçalardan dolayı şehir şebekesine karıştırılmamakta Hayrat Neşriyat tarafından yapılan ayrı bir alanda toprağa karıştırılmaktadır.


6. En kolay okunan hat olması:Bütün dünyada en kolay öğrenilen ve okunan Kur'ân hattı olarak ün kazanmıştır.


7. Tezhibleri:Her biri sanat harikası olan tezhibleri göz zevkine hitab etmektedir.


8. Kalitesi:İplik dikişi, kaliteli telası ve şirazesi ayrıca sağlam mukavva kapağı ve 1.sınıf bez cildiyle kalite ve sağlamlığın adresidir.


9. Tevafuklu olması:

ESTIMATED DELIVERY DATE OF THE PRODUCT

Other Countries


09 July Saturday-11 July Monday

Delivery times may change due to pandemic(COVID-19) precautions taken by countries.

Will Be Sent By The Store.

If you would like a refund for any specific reason about your product, you may return it in the first 14 days after the day that you have recieved your product. In Evening Dresses this time is 24 hours. All you have to do is log in to our website with your sefamerve user account and create a refund registration. For more detailed information about refunds you may check under HELP - SUPPORT and click the Refund and Order Canceling section.

Your refund process will be launched and completed within 3 to 5 working days, upon receipt of the item.

The product change procedure is only valid for orders inside Turkey.

QUANTITY :
$33.00

$25.99