Product Added to Your Cart

X
VIEW CART
CONTINUE SHOPPING

Gold Home Accessories 26445

PRODUCT DETAIL
REFUND CONDITIONS

PRODUCT CODE :

822197

COLOR :

Gold

Doreline Mira Burma 3'lü İkramlık Cam Kase 


ÜRÜN BİLGİSİ;
Mira Burma 3'lü İkramlık Üretimi Türkiye'de gerçekleştirilmiştir. Ürünün üretim sürecinde bazı kısımlarında el işçiliği bulunmakta olup ham madde/yarı mamül olarak Zamak kullanılmıştır.

KARGO İÇERİĞİ;
Doreline markasının yapmış olduğu, Mira Burma 3'lü İkramlık adlı ürünün rengi/kaplaması nikel olup sunum/sergi boyutu ise 25x28x24cm'dir. Kendi özel kutusunda tarafınıza gönderilecektir. Ürün 4 parça olup ürünü 3 Adet Cam Kase, 1 Adet Kase Taşıyıcı oluşturmaktadır.

ÜRÜN BAKIM/TEMİZLİK
Ürünün zamak kısımları makinede kesinlikle yıkanmamalıdır. Zamak temizliğin de nemli bir bez kullanılarak temizlenip kuru bez ile kuru bırakılmalıdır. Zamak yapısı gereği zamanla matlaşma yapabilir. Bu gibi durumlarda pamuk yardımı ile sildiğinizde eski parlaklığına geri getirebilirsiniz. Asla ıslak veya nemli bırakmayınız.Cam kısımlarını makinede yıkayabilirsiniz. Öncelik olarak ürün temizliğinin el de yapılması daha uygundur. Nemli bir bez yardımı ile temizlenmesi gerekmektedir. Cam yüzeylerde kılcal çizikler oluşmaması için gazete vb. gibi metaryeller ile kurulamayınız veya parlatmaya çalışmayınız.

ESTIMATED DELIVERY DATE OF THE PRODUCT

Other Countries


11 July Monday-13 July Wednesday

Delivery times may change due to pandemic(COVID-19) precautions taken by countries.

Will Be Sent By The Store.

If you would like a refund for any specific reason about your product, you may return it in the first 14 days after the day that you have recieved your product. In Evening Dresses this time is 24 hours. All you have to do is log in to our website with your sefamerve user account and create a refund registration. For more detailed information about refunds you may check under HELP - SUPPORT and click the Refund and Order Canceling section.

Your refund process will be launched and completed within 3 to 5 working days, upon receipt of the item.

The product change procedure is only valid for orders inside Turkey.

QUANTITY :
$133.00

$113.99

This Item Is Sold Out!

Notify When in Stock