Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Siyeri Nebi 2 Cilt Takım Ciltsiz

ÜRÜN DETAY
İADE KOŞULLARI

ÜRÜN KODU :

514705

ÖZELLIKLER :

Yazar: Prof. Ali Muhammed Sallabi Çevirmen: Mustafa Kasadar,Sadullah Ergin,Şerafettin Şenaslan Dil: Türkçe Yayın Evi: Ravza Yayınları Baskı: 3 EAN: 9789756500552 Cilt Durumu: Karton Kapak Ebat: 16,5 x 23,5 Kağıt Türü: Kitap Kağıdı Sayfa Sayısı: 1370 Basım Yılı: 2017

TÜR :

Dini Kitaplar Tarih Kitapları

Peygamber (s.a.v.)'in hayatı bütün müminler için çok önemlidir. Davetçi onun hayatında davetle ilgili bütün detayları bulur. Mürebbi onun hayatından terbiyeyle ilgili metodları öğrenir. Sahabe-i Kiram'ın onun elinde nasıl eğitildiğini müşahade eder.Şavaşan Komutan askerleriyle olan ilişkilerinde ordunun sevk ve iradesi hususunda düşmana karşı korkusuzca savaşmada Resulullah (s.a.v)'ın hayatında çok açık örnekler bulur.Siyasetle uğraşanlar düşmanlarının acımasızca saldırılarına karşı nasıl muamele edeceklerini onun hayatından öğrenirler.Alimler Kur'an-ı Kerim'i onun yardımıyla anlarlar. Zira o Kur'an-ı Kerim'i ameli olarak tefsir etmiştir.Kısaca bütün ümmet her türden iyiliği güzel ahlakı sahih bir inancı ve salih ameli ondan öğrenir.Prof. Ali Muhammed Muhammed Sallabi
ÜRÜNÜN SIZE TAHMINI ULAŞMA TARIHI

Diğer Ülkeler


19 Aralık Pazar-21 Aralık Salı

Ülkelerin aldığı pandemi önlemleri dolasıyla teslimat süreleri değişiklik gösterebilmektedir

Sefamerve Tarafından Gönderilecektir.

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Abiye ürünlerinde bu süre 24 saattir. İade etmek için sitemiz üzerinden sefamerve kullanıcınız ile giriş yapıp iade kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

İade ile ilgili ayrıntılı bilgi için YARDIM - DESTEK bölümünden İade ve Sipariş İptal bölümüne tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.

MİKTAR :
$35.00

$24.99
ETIKETLER