Ihr Produkt wurde Ihrem Warenkorb hinzugefügt

X
EINKAUF ABSCHLIEßEN
WEITER EINKAUFEN

Petroleum Rucksack 000939.PETROL

PRODUKT DETAILS
Rückgaben AGB

PRODUKTNUMMER :

658516

FARBE :

Petroleum

Petroleumfarbe wird verwendet.

En ve Boy: 23x28 cm dir.Rahatlığın vazgeçilmez parçası sırt çantalarıSırt çantaları kullanım rahatlığı sayesinde herkesin dolabında olan bir çanta çeşidi. Uzun yürüyüşlerde, gezilerde, alışverişlerde sırt çantaları sayesinde rahatlıkla çanta kullanabiliyoruz. Sırt çantası dendiğinde akla ilk gelen kullanım yeri okullar. Tabii ki okullar sırt çantalarının en sık kullanıldığı yer. Fakat sırt çantalarının kullanım yerleri oldukça geniş.Büyük, kumaştan yapılma sırt çantaları hem okul için hem günlük sporlar için hem de alışverişler için ideal çantalardan. Böyle bir çantayı çocuklu anneler de çocuklarıyla birlikte gidecekleri her mekânda kullanabilirler. İçine fazlasıyla eşya alabilme potansiyeli sayesinde çocuklarınız için gerekli olan her şeyi çantanızda taşıyabilirsiniz.Yağmurlu havalarda paraşüt kumaş sırt çantaları kurtarıcınız olacak. Bu kumaştan bir çantayı eşyalarınızın ıslanma derdi olomadan yaz kış rahatlıkla kullanabilirsiniz.Klasik kombinlerde sırt çantası kullanılınca cool bir görünüm yaratıyor. Klasik kombinlerinizde klasik kesim sırt çantaları tercih edebilirsiniz. Jeen pantolon blazer ceketle birlikte sırt çantası kullanarak spor şık bir görünüme kavuşabilirsiniz. Takım elbiselerinizle de sırt çantası kullanarak farklı bir hava yaratabilirsiniz. Bu tarz kombinleri iş hayatınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.Son yıllarda trendlerde olan mini sırt çantaları her mevsim her tarzda kombinde kullanılabilmekte. Yazın elbiselerinizle birlikte kullanabileceğiniz gibi kışın da trençkotunuzla birlikte mini sırt çantalarını kullanabilirsiniz. Sırt çantalarınızı sırtınıza takmayıp omuzunuza asarak da kullanabilirsiniz.

VORAUSSICHTLICHES LIEFERDATUM

Weitere Länder


03 August Dienstag-05 August Donnerstag

Aufgrund der von den Ländern ergriffenen Pandemiemaßnahmen können die Lieferzeiten variieren

Es wird vom Geschäft gesendet.

Wenn Sie einen gekauften Artikel nach Erhalt aus irgendeinem Grund zurückgeben möchten, müssen Sie dies innerhalb von 14 Tagen tun. Bei Abendkleidung beträgt diese Zeit 24 Stunden. Um diese Retoure vorzunehmen, müssen Sie sich zuerst mit Ihrem Sefamerve Account einloggen und einen Rückgabeanspruch erstellen. Weitere Informationen zur Retoure können Sie über HILFE - SUPPORT unter Rückgabe und Bestellung Stornierung finden.

Nachdem wir die Produkte erhalten haben, wird der Prozess für die Rückgabe gestartet und innerhalb von 3-5 Tagen vollendet.

Produktumtäusche sind jedoch nur für Einkäufe innerhalb der Türkei möglich.
Vielen Dank.

MENGE :
 

$38.99
IM WARENKORB $19.50