Ihr Produkt wurde Ihrem Warenkorb hinzugefügt

X
EINKAUF ABSCHLIEßEN
WEITER EINKAUFEN

Parfüm und Deodorant 460

PRODUKT DETAILS
Rückgaben AGB

PRODUKTNUMMER :

864461
Emerald Stone'un büyüleyici kokusu ilekendinizi şımartmaya hazır olun. Çiçek kokularının gurme notalarla kavuştuğu buparfüm meyve, amber misk izleriyle etrafınızı sararak kalbinizi çalacak. Buenerjik ve bir o kadar da şekerli parfümü ilk kokladığınızda üst notalardakiarmut ve siyah frenk üzümle bir araya gelen yoğun sütlü kokuların eşsiz tadınıalacaksınız. Kalp notalarında buluşan karamel ve hindistan cevizinin başdöndürücü etkisi; dip notalarda miskli notalar, amber ve vanilyanıntatlılığıyla zengin bir kapanış yaparak sizi kendisine aşık edecek.Küçük kompakt kutulara yerleştirilen jel parfümler eşsiz birtaşıma ve uygulama rahatlığı sunar. Parmak uçlarınıza bir miktar jel parfümalarak nabız noktalarınıza uygulayın ve gün boyu benzersiz kokunuzun tadınıçıkarın.

Esans oranı %10'dur. İpeksi bir dokunuşlaciltle bütünleşir ve kolay buharlaşmadığı için en zor ciltte bile uzun sürekalıcılık sunar.

 Üst Notalar: (Gurme/Meyveli) Siyah FrenkÜzümü, Armut, Laktonik NotalarKalp Notaları: (Çiçeksi/Gurme) Karamel,Müge Çiçeği, Hindistan CeviziAlt Notalar: (Tatlı/Amber) Vanilya, Amber,Miskli Notalar
VORAUSSICHTLICHES LIEFERDATUM

Weitere Länder


23 August Dienstag-25 August Donnerstag

Aufgrund der von den Ländern ergriffenen Pandemiemaßnahmen können die Lieferzeiten variieren

Es wird vom Geschäft gesendet.

Wenn Sie einen gekauften Artikel nach Erhalt aus irgendeinem Grund zurückgeben möchten, müssen Sie dies innerhalb von 14 Tagen tun. Bei Abendkleidung beträgt diese Zeit 24 Stunden. Um diese Retoure vorzunehmen, müssen Sie sich zuerst mit Ihrem Sefamerve Account einloggen und einen Rückgabeanspruch erstellen. Weitere Informationen zur Retoure können Sie über HILFE - SUPPORT unter Rückgabe und Bestellung Stornierung finden.

Nachdem wir die Produkte erhalten haben, wird der Prozess für die Rückgabe gestartet und innerhalb von 3-5 Tagen vollendet.

Produktumtäusche sind jedoch nur für Einkäufe innerhalb der Türkei möglich.
Vielen Dank.

MENGE :
$68.00

$35.99

Ausverkauft!

Inform