Ihr Produkt wurde Ihrem Warenkorb hinzugefügt

X
EINKAUF ABSCHLIEßEN
WEITER EINKAUFEN

Merak Edilen İlginç Bilgiler 9786257944496

PRODUKT DETAILS
Rückgaben AGB

PRODUKTNUMMER :

528305

FEATURES :

Verlag: Koloni Kitap

TÜR :

Literaturbücher

Verlag.

Merak Ettikleriniz İlginç BilgilerTürk Dil Kurumu "merak" kelimesini şu şekilde açıklar: Bir şeyi anlamak veya öğrenmek için duyulan istek; bir şeyi edinme, yapma bir şeyle uğraşma isteği. İlk insanlar Hz. Adem ve Hz. Havva`nın cennetten yeryüzüne indirilişleri yasaklı meyveyi yemelerine sebep olan "merak"larıdır. Yine Yunan mitolojisinde geçen " Pandora`nın Kutusu" adlı mit insanlığın "merak" duygusu karşısındaki acziyetini bir kez daha gözler önüne serer. Efsaneye göre ilk kadın olan Pandora, kendisine Zeus tarafından verilen kutuyu açmama konusunda uyarılır; fakat Pandora merak duygusuna yenik düşer ve kutuyu açar. Kutudan çıkan kötülükler dünyaya hakim olur. İnsanoğlunun yaradılışının bir parçası olan "merak", mit ve efsanelerde geçtiği gibi her zaman zararlı bir istek olmamıştır. Bugün sahip olduğumuz ve hayatımızı kolaylaştıran bütün olanaklar hiç şüphe yok ki merak duygularımızın eseridir. Bu kitap merak ettiğimiz birçok konunun cevabı niteliğindedir..
VORAUSSICHTLICHES LIEFERDATUM

Weitere Länder


23 März Dienstag-25 März Donnerstag

Aufgrund der von den Ländern ergriffenen Pandemiemaßnahmen können die Lieferzeiten variieren

Es wird von Sefamerve gesendet.

Wenn Sie einen gekauften Artikel nach Erhalt aus irgendeinem Grund zurückgeben möchten, müssen Sie dies innerhalb von 14 Tagen tun. Bei Abendkleidung beträgt diese Zeit 24 Stunden. Um diese Retoure vorzunehmen, müssen Sie sich zuerst mit Ihrem Sefamerve Account einloggen und einen Rückgabeanspruch erstellen. Weitere Informationen zur Retoure können Sie über HILFE - SUPPORT unter Rückgabe und Bestellung Stornierung finden.

Nachdem wir die Produkte erhalten haben, wird der Prozess für die Rückgabe gestartet und innerhalb von 3-5 Tagen vollendet.

Produktumtäusche sind jedoch nur für Einkäufe innerhalb der Türkei möglich.
Vielen Dank.