Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Xolo Dermaroller 05 mm Saç Çıkarma Tarağı ve Cilt Yenileme Bakım Seti SM0001

ÜRÜN DETAY
İADE KOŞULLARI

ÜRÜN KODU :

623662

RENK :

Siyah

Siyah renktedir.

Dermaroller 540 İğneli Derma Roller Cilt Yenileme Sadece kişisel kullanım içindir başka biri ile paylaşmayınız. Açık yara bulunan ciltlerde kullanılmamalıdır. Allerjik cilde sahip olanlar doktora danışmalıdır. PAKET İÇERİĞİ: 1 Adet Dermaroller Medikal amaçlı kullanılan Derma roller aparatlarının da iğne uzunluğu kullanılacak bölgeye ve soruna göre değişmektedir. Uygulamada kullanılacak derma roller aparatının iğnelerinin çok düzgün ve simetrik olması, titanyum iğnelerden yapılmış olması, montajında yapıştırıcı kullanılmaması başarı için önemli faktörlerdir. DERMAROLLER TİTANYUM 540 İĞNELİ KULLANIM ALANLARI Dermaroller çok geniş uygulama alanına sahiptir. Bunların başında anti-aging uygulaması ile cildin yeniden yapılandırılması, kırışıklık çizgilerinin giderilmesi, güneşin verdiği hasarın azaltılması gelmektedir. Ayrıca yara ve yanık izleri, cilt çatlakları, akne izleri gibi önemli sorunlarda da etkin kullanımı mevcuttur. Melazma ve hiperpigmentasyon gibi cilt lekesi sorunlarında, derideki geniş porlu yapının azaltılmasında tatmin edici sonuçlar vermektedir. Saç dökülmesi de Derma roller uygulamasının başarılı olduğu alanlardan biridir DERMAROLLER TİTANYUM 540 İĞNELİ TEDAVİSİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR Oral isotretinoin tedavisi kullanımı (Bir çeşit akne tedavisi) Bazı ilaçların kullanımında (ışığa duyarlılık yaratan ilaçlar, doğum kontrol hapları) Güneşle tetiklenen hastalığı ( Lupus, porfirya gibi.. ) bulunan kişilerde Gebelik ve emzirme dönemlerinde Aktif enfeksiyonu olanlarda Aktif aknesi olanlarda İz kalma riski olanlarda ( Daha önce yapılan herhangi bir işlemde vücudunda iz kalmış olan kişiler) Kanser hastası olan ve/veya bu amaçla kemoterapi, radyoterapi tedavisi görenler kullanmamalıdır. DERMAROLLER TİTANYUM 540 İĞNELİ AÇIKLAMASI Dermaroller titanyum 540 iğneli ile cildiniz kendini onarmaya başlar ve kendini kendini yenileme sürecini başlatır. Etkinin kendini göstermesi bir kaç ayda olur. Dermaroller uygulaması tedavisi yapılacak bölgenin üzerinde iğnelerin farklı açılarla, farklı yönlerden geçmesi ile yapılır. Cildinizi pürüzsüz ve sağlıklı görmek istiyorsanız bu ürün ile tedavinize başlayabilirsiniz.
ÜRÜNÜN SIZE TAHMINI ULAŞMA TARIHI

Diğer Ülkeler


04 Kasım Perşembe-06 Kasım Cumartesi

Ülkelerin aldığı pandemi önlemleri dolasıyla teslimat süreleri değişiklik gösterebilmektedir

Mağaza Tarafından Gönderilecektir.

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Abiye ürünlerinde bu süre 24 saattir. İade etmek için sitemiz üzerinden sefamerve kullanıcınız ile giriş yapıp iade kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

İade ile ilgili ayrıntılı bilgi için YARDIM - DESTEK bölümünden İade ve Sipariş İptal bölümüne tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.

MİKTAR :
$22.00

$11.99

Bu Ürün Tükendi!