23

MAY'15

 

İnsan günah işleyebilen bir varlık. "Benim günah işlemem mümkün değil." diyebilen hiç kimse bulunmuyor. Her insan, şu veya bu şekilde, az veya çok, günah çukuruna yaklaşıyor, bazen de içine düşüyor.
 

22

MAY'15

 

Birbirinden güzel tesettür modellerini sizlerle paylaşan sefamerve ayakkabı modellerinde de rakipleirni geride bırakıyor. Dilerseniz gündelik kıyafetlerinizde dilersenizde özel günlerinizde kullanabileceğiniz birbirinden şık modelleri bir tık uzağınızda bulabilirsiniz. İşte sizin için derlediğimiz en yeni ayakkabı modelleri..

 

 

 

21

MAY'15

 

O, artık 35 yaşındadır ve kendisinden sonraya kalacak tek çocuğu ve soyunu devam ettirecek olan kızı, Hz. Fatıma o sene doğar. Ve o sene Hz. Muhammed peygamberliğe giden yolda deyim yerindeyse son dönemeci alır.

 

20

MAY'15
 
 
 
Birbirinden şık ürünleri sizin için bir araya getiren sefamerve kaliteyi uygun fiyatlara sunmaya devam ediyor. Sizin için bu hafta hazırladığımız kombin toplamda 5 parçadan oluşuyor. Tercihini yelekten yana kullanan hanımlar için oldukça şık duracak bu kombinleri web sitemizde rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Üstelik fiyatları da gayet uygun. Bu haftaki kombinimizi buyrun birlkte inceleyelim.


 
 

19

MAY'15

 

Mü''min insanın kalbinde sadece ve sadece Allah olmalıdır. Oraya başka şeyleri ve başkalarını yerleştirmek veya orayı mesken tutmalarına izin vermek şirktir. Bu itibarla, bir mü''minin kalbinde asla iki sevgi bir arada bulunamaz ve bir mü''min aynı anda hem Allah''a ve hem de başkalarına kulluk edemez.

18

MAY'15

 

Sefamerve birbirinden şık modelleriyle her geçen gün stoklarını güncellemeye devam ediyor. Bugünkü konumuz yeni güncellenene etek modelleri. Dilerseniz renkli dilerseniz tek renk dilerseniz de desenli modellerimizi gündelik yaşamda veya şık ortamlarda tercih edebilir hem rahatlığın hem şıklığın tadını çıkarabilirsiniz. İşte sizin için seçtiğimiz modeller.

 

 

16

MAY'15

 

 
Sefamerve de aktif olarak satışa sunulan kap modelleri yine göz dolduruyor.. Birbirinden iddialı ara boy kap modelerin satışa sunulduğu www.sefamerve.com sayfamızı mutlaka ziyaret etmeli, fırsatları gözden geçirmelisiniz. Üstelik indirimli ürünleri dilerseniz kapıda ödeme seçeneği ile dilersenizde kredi kartı ile sipariş verebilirsiniz. Yurtiçi siparişlerimizde de 100 TL ve üzeri siparişler için KARGO BEDAVA!!!
 
 
 
 

15

MAY'15

 

Feyiz ve bereketin coştuğu mübarek gecelerimizden biri de Miraç Gecesidir. Miraç bir yükseliştir, bütün süfli duygulardan, beşeri hislerden ter temiz bir kulluğa, en yüce mertebeye terakki ediştir. Resulullahın (a.s.m.) şahsında insanlığın önüne açılmış sınırsız bir terakki ufkudur. Bu ulvi seyahat, mucizelerin en büyüğüdür. Miraç mucizesi Kur'ân-ı Kerimde âyetlerle anlatılmış ve varlığı inkâr edilemeyecek bir şekilde ortaya konmuştur. Bu îlâhî yolculuğun ilk merhalesi olan Mescid-i Aksâya kadarki safha Kur'ân'da şöyle anlatılır:
 

13

MAY'15

 

Eğer Islâm`ı tek kelime ile anlatmamız istense, "Namaz" diyebiliriz. Bu yüzden Allah Rasülü namazı, "dinin orta direği" diye nitelemiştir.(el-Hindî age. I/278 (1372), Ebu Naîm`den.)
 
İnsanlar Allah`ı tanımak için yaratılmışlardır. (K. ez-Zâriyat (51 ) 56: Ayrıca bk, Aclûn[M1>î[M2>, Kesfu`I-hafâ N/173.) Allah`ı iyi tanımışlığın en güzel göstergesi namazdır.
 

12

MAY'15

 

Sefamerve, birbirinden şık takım modelleri ile müşterilerinin zevkine hitap etmeye devam ediyor. Tek tıkla tüm modelleri inceleyebilir, renk seçeneklerini görebilir, yurtiçinde kapıda ödeme seçeneği ile siparişlerinizi verebilirsiniz. Üstelik yurtiçi siparişlerinde 100 TL ve üzerinde kargo bizde.. İşte Sefamerve ekibi olarak sizler için derlediğimiz birbirinden şık en güncel modeller..

 

prus

11

MAY'15

 

İnsanlar arasındaki adalet, bir âmirin, ülkesini idare için koyduğu kanunlar içinde hareket etmesidir. Zulüm ise, bu kanunun dışına çıkmaktır. Her şeyi yoktan yaratan Allahü teâlâ, hâkimler hâkimi, her şeyin asıl sahibi ve tek yaratıcısıdır. Üstünde bir âmiri, sahibi yoktur ki, Onu bir kanun altında bulundursun. Bundan dolayı, (Allah’ın yaptığı şu iş, adalete uymuyor) denmez.
 

09

MAY'15

 

Birine hediye vermek, ona olan sevgiyi bildirmek olur. İki hadis-i şerif meali:
(Bir din kardeşinizi seviyorsanız, sevdiğinizi kendisine bildirin!) [Buhârî]

08

MAY'15

 

 
Mavi ve ikincil renk morun karışımından oluşuan Saks Mavisi için; Derinlik, sezgi, hassasiyet ve en önemlisi neden burada olduğunu bilmek bu rengin konusudur. Mistik bir renk olan saks mavi zihinsel gücü, içten gelen otorite ve efektif olmayı da temsil eder. 
 

07

MAY'15

 

 

Riya;iş,söz ve davranışlarda gösterişe yer verme,bir iyiliği veya salih bir ameli Allah'ın rızasını kazanmak niyetiyle değil,ibnsanların beğenisi için yapma.Bu davranışa riya,bu davranışta bulunan kimseyede riyakar veya mürai denir..

06

MAY'15

 

Sefamerve, yurtiçi ve yurtdışında kullanıcılarına avantaşlar sunmaya devam ederken günden güne büyümeye ve her gün modellerini güncellemeye devam ediyor. Özellikle yurtdışındaki kullanıcılarımız için online olarak tesettür kıyafet siparişi vermek büyük kolaylık. Günden güne büyüyen bu markanın önceliği her zaman müşteri memenuniyeti olduğu gibi kalitesindende ödün vermiyor. 

 

 

05

MAY'15

 

Osmanlı geçmişimizde olduğu kadar geleceğimizdede yer edinen, tarihte devlet vasfını üstlenmekle kalmayıp aynı zamanda Türklere ve müslümanlara zafer duygusunu öğreten devletlerden biridir. Yaşantısıyla, kurallarıyla ve inceliğiyle bugün Osmanlıdan kesitler aktarmak istedik.

04

MAY'15

 

 

Başta Fransa olmak üzere dünyanın dört bir yanında yaşayan müslüman hanımların ortak şikayeti kıyafet. Ne yazıkki yurtdışında yaşayanlar için şartlar Türkiyede olduğu kadar iyi değil. Tesettür kıyafet konusunda sıkıntı çeken hanımların son yıllara kadar buldukları çözümler alışverişlerini Türkiye'de yapmaktan öteye geçemiyordu. Sefamerve firması kurulana ve yurtdışında pek çok ülkeye hizmet vermeye başlayana dek..

 

 

02

MAY'15

 

Özel günlerinizde kıyafet aramaktan, mağaza mağaza gezip her kıyafeti deneyip yine de aradığınızı bulamamaktan sıkıldınız mı? Birbirinden şık kıyafetleriyle hayatınıza kolaylık getiren Sefamerve abiyeleriyle de göz doldurmaya devam ediyor. Online alışverişlerinizde dilerseniz kredi kartı ile sipariş verebilirken dilersen de kapıda ödeme seçeneklerinden yararlanabiliyorsunuz. İşte sizin için seçtiimiz abiyeler..

 

01

MAY'15

 

 

Allahım Sen benim Rabbimsin; Senden başka ilah yoktur. Beni Sen yarattın; ben senin kulunum ve gücüm yettiğince Sana olan ahdime ve vaadime bağlıyım. İşlediklerimin (kötülüklerin) şerrinden Sana sığınırım. Üzerimdeki nimetlerini itiraf eder; günahlarımıda ikrar ederim. Beni affet. Zira günahları bağışlayan ancak Sensin. Cumamız kutlu olsun. Hayırlı Nurlu Cumalar...
 

30

NİS'15

 

Tevbe, haram işledikten sonra, pişman olup, Allahü teâlâdan korkmak, bir daha yapmamaya azmetmek, karar vermektir. Hadis-i şerifte buyuruldu ki: 
(Tevbe, günahtan sonra o günahı bir daha yapmamaktır.) [İ.Ahmed]